Vyberte možnost Stránka

Halloweenské kostýmy pro mazlíčky

Halloweenské kostýmy pro mazlíčky
Rate this post
!AdSense – before contentHalloween se nese ve znamení hrůzostrašných oblečků a je jedno jestli je to kostým na lidi nebo zvířata. Zasmějte se těm nejoriginálnějším, které jsme pro Vás našli!

Hrůzostrašné, zábavné a sexy kostýmy k Halloweenu prostě patří. Kostým je už neodmyslitelná součást tohoto svátku stejně tak jako třeba dýně. A aby toho nebylo málo vymýšlejí lidé kostýmy nejen pro sebe, ale i pro své zvířecí miláčky.

Nutno podotknout, že zvířecí kostýmy jsou stejně tak kreativní jako ty lidské. Pokud i Vy chcete, aby si také Váš mazlíček užil trochu té halloweenské nálady, nezapomeňte, že kostým musí splňovat dvě podmínky. Zaprvé je nutné vymyslet kostým tak, aby se Vašemu mazlíčkovi dobře nosil. V opačném případě hrozí, že bude kostým strhán v několika minutách. Druhá podmínka je originalita a kreativita. Pusťte se do toho!

Zde je malá inspirace!

halloweenske-kostymy-pro-mazlicky-1

halloweenske-kostymy-pro-mazlicky-2 halloweenske-kostymy-pro-mazlicky-3 halloweenske-kostymy-pro-mazlicky-4 halloweenske-kostymy-pro-mazlicky-10halloweenske-kostymy-pro-mazlicky-8 halloweenske-kostymy-pro-mazlicky-7 halloweenske-kostymy-pro-mazlicky-5

halloweenske-kostymy-pro-mazlicky-12 halloweenske-kostymy-pro-mazlicky-23 halloweenske-kostymy-pro-mazlicky-22 halloweenske-kostymy-pro-mazlicky-21 halloweenske-kostymy-pro-mazlicky-20 halloweenske-kostymy-pro-mazlicky-19 halloweenske-kostymy-pro-mazlicky-18 halloweenske-kostymy-pro-mazlicky-17 halloweenske-kostymy-pro-mazlicky-16jpg halloweenske-kostymy-pro-mazlicky-16 halloweenske-kostymy-pro-mazlicky-15 halloweenske-kostymy-pro-mazlicky-14 halloweenske-kostymy-pro-mazlicky-13

A na závěr maska inspirovaná hitem zpěvačky Miley Cyrus – Wrecking Ball

halloweenske-kostymy-pro-mazlicky-9

http://www.youtube.com/watch?v=My2FRPA3Gf8

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.