Vyberte možnost Stránka

Extrémní přistávání letadel

Extrémní přistávání letadel
Rate this post
!AdSense – before contentPláž, každý by očekával, že to bude pěkné a klidné útočiště pro relaxaci, ale turisté na ostrově Saint Martin zaplavili pláž Macho Beach ze zcela opačného důvodu.

Ostrov ležící ve východní části Karibského moře je hojně navštěvovaný kvůli pláži, která je známá tím, že přes ní přelétají letadla ve velmi malé výšce. Nízká výška letadel může způsobit i to, že budete odhozen do vody kvůli proudění vzduchu nebo tak alespoň varuje místní vláda.

Místní letiště je velmi blízko této pláži a má neobvykle krátkou přistávací dráhu, pouhých 2180 m. Proto v zájmu hladkého přistání se musí letadlo dostat co nejníže už na začátku přistávací dráhy.  Proto létají letadla nebezpečně blízko hlav turistů, kteří však namísto strachu o své zdraví tento zážitek přímo vyhledávají a nadšeně dokumentují.

Neobvyklé přistávání letadel se stalo natolik populární, že místní obyvatelé vyvinuli celou infrastrukturu kolem dráhy příletů. Můžete tak navštívit nespočet barů, ve kterých dostanete harmonogram příletů a odletů pro přesné naplánování Vašeho času. jeden s barů dokonce vysílá reálné přenosy kontrolní věže a letadla.

 

Kolik takových příletů a odletů by jste za svou dovolenou zvládli?

extremni-pristavani-1 extremni-pristavani-2 extremni-pristavani-3 extremni-pristavani-4 extremni-pristavani-5 extremni-pristavani-6 extremni-pristavani-7

Zdroj: twistedsifter

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.