Vyberte možnost Stránka

Světoví lídři jsou také jen lidé! Také oni vykonávají potřebu!

Světoví lídři jsou také jen lidé! Také oni vykonávají potřebu!
Rate this post
!AdSense – before contentVzhledem ke k důležité funkci těchto lidí, by mohl kdekdo zapomenout, že jsou také jen lidé, kteří vykonávají potřebu.

Italská umělkyně Cristina Guggeri se rozhodla vytvořit sérii snímků, které zachycují mocné lidi z celého světa na záchodě. Jde o to ukázat, že i lidé, kteří denně rozhodují o “chodu“ světa, musí vykonávat potřebu jako miliony “obyčejných“ lidí.

Podívejte se do galerie a pobavte se!

Světoví lídři na záchodě

toaleta-1 toaleta-2 toaleta-3 toaleta-4 toaleta-5 toaleta-6 toaleta-7 toaleta-8 toaleta-9

 

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.