Vyberte možnost Stránka

Jak si hrají dnešní muži?

Jak si hrají dnešní muži?
Rate this post
!AdSense – before contentDnešní doba zná dva typy mužů/hráčů – ty, kteří mají vše pod kontrolou a ty, kteří si libují v riziku. Tvůrce (nudné) hry a nezkrotné dravce, jenž udělají pro nové hrací zážitky cokoliv. Kam patříte vy? 

Není třeba hloubkové studie na téma, jak si hrají dnešní muži? Je jasné, že hra se oproti minulým dekádám změnila.

Dříve se pod pojmem hra schovávala akční sportovní aktivita, k níž bylo třeba pohybového nadání. Dnes si však mohou docela dobře hrát i ti, jenž sport příliš nemusí. S virtuální realitou vznikly celé skupiny nadšených on-linových hráčů, kteří v pohodlí své pracovny (za zády svého šéfa či prudící manželky) hrají – hrají hru, kterou mají pod kontrolou. Nic se nemůže stát, žádný natažený sval, žádné nebezpečí rány od protivníka nebo špatně mířeného míče spoluhráče.

Pak tu máme malé i velké hračičky, jenž chtějí z virtuálního světa ven. Ti mají jasnou představu o tom, jak by měla hra, přesněji řečeno živá hra vypadat. Takoví hráči potřebují volnost, a aby mohli předvést své umění, tak i drony s kamerou.

drony-14

Bezpilotní letouny jsou hitem nejen tohoto léta!

Snaha všech žen utlouct tu malou duši kluka u svých partnerů, přítelů a manželů přichází vniveč. Ať se sebevíce budou snažit přesvědčit své protějšky k tomu najít zálibu ve vaření nebo k pouhému vydělávání peněz, tím více budou prohrávat. Dnešní muže totiž doslova uchvátily možnosti, které nabízejí vícevrtulové koptéry – kvadrakoptéry – drony.

Zprvu u vás půjde jen o údiv, hračičářský zájem, poté přijde závislost, touha po lepší výbavě a nakonec se vše změní na prostou potřebu bavit se tímto neotřelým, bezpečným a přesto vzrušujícím způsobem. 

Parazit, trubec, povaleč, něco, co bzučí…

To všechno jsou významy anglického překladače pro slovo “drone“. Pokud se však toto slovo oživí o technologicky vyspělý software, vznikne neuroticky létající zařízení s vlastnostmi tak vychytanými, až z toho každého milovníka her mrazí!
>Bezpilotní letoun vybavený pokročilou stabilizační technikou zvládne řídit každý začátečník. Kvadrokoptéra zvládá létat působivě rychle, vysoko, obratně a žádné manévry jí nejsou cizí. Setrvat ve vzduchu, letět libovolným směrem, dosednout v terénu, proletět malým otvorem – objevovat všechny dovednosti vás prostě bude bavit.

Vyspělé modely dronů  lze pak ovládat přes wifi a díky možnosti instalace kamery je možno využívat původně pouze hračku i pro natáčení nebo fotografování ze vzduchu

Objevte nový svět hry na www.peckamodel.cz!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.