Vyberte možnost Stránka

Stylové a komfortní topení na chatě i doma

Stylové a komfortní topení na chatě i doma
Rate this post
!AdSense – before contentUdržet si styl i v kotelně může být pro muže náročné, zvláště pokud topí špinavým uhlím nebo těžkými dřevěnými poleny. Naštěstí existuje čistá, moderní a stylová varianta tepla domova!

Vaše rodina chce mít doma útulno každý den? Na chalupě má být zatopeno ještě dříve než otevřete dveře? Peletová kamna zajistí příjemnou atmosféru na venkově i uprostřed města.

S dřevěnými peletami nebude role topiče za trest!

Dřevěné pelety jsou malé válečky z pilin, hoblin a dřevního odpadu, jenž mají podobné vlastnosti jako suché dřevo. Oproti klasickému dříví vám ale zajistí pohodlí a ušetří spoustu času, tedy žádné náročné štípání ani časté přikládání. Na rozdíl od plynu či elektřiny ušetříte a obejdete se bez přípojky. Ve srovnání s uhlím pak máte zaručené čisté ruce i okolní vzduch.

Provoz peletových kamen je ekologický, komfortní a ekonomický.

Bezprašné topení s maximální výhřevností

Rozhodnete-li se topit peletami ve speciálních kamnech, získáte mnoho výhod. Za zmínění stojí fakt, že tento zdroj vytápění nepotřebuje kotelnu. Kamna se docela dobře mohou stát designovým prvkem obývacího i jiného pokoje. Stačí napojení na radiátory, výměník pro ohřívání teplé vody nebo zásobník a pak už si lze pohodlně užívat sálající teplo.

Peletová kamna splňují všechny funkce standardního kotle, dosahují však 97% účinnosti. Výhodou je naprostá bezprašnost a nulový únik kouře, se kterým je problém především v případě klasických krbů.

Jaká je návratnost a úspora? Přesvědčivá

I když by to jen málokterý muž přiznal, topení fosilními palivy je špinavá dřina, která stojí hromadu peněz! Zvláště musíte-li zajistit vytápění třípatrového rodinného domku a velké patrové chaty po dědovi. Abyste si udrželi styl a peníze na svém kontě, začněte topit chytře. Dřevěné peletky sníží celkové náklady o významnou část. Namísto 60 000 Kč za plyn, protopte 4 tuny dřevěných pelet za nějakých 24 000 Kč.

Vrchol lenosti?

Proč se máte stydět za to, že chcete svůj volný čas trávit jinak než zavření v kotelně. Zajistit teplo své rodině můžete i na dálku. Dálkový GPS modul peletových kamen vám na pokyn jedné SMS zprávy nebo prozvonění kamna zapálí a prostor vytopí na požadovanou teplotu. Někdo by si řekl vrchol lenosti, moderní muž však řekne vrchol cenově příznivého stylu!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.