Vyberte možnost Stránka

Na každé bydlení se půjčka najde

Na každé bydlení se půjčka najde
Rate this post

 

Některé finanční instituce se snaží vyhnout hypotékám, které se poskytují na pořízení družstevního bytu. Jenže pro ty, kteří chtějí konečně bydlet ve svém, je to mnohdy jediné řešení. Najít poskytovatele finanční pomoci ale ani v tomto případě nemusí být velký problém.

Každý, kdo chce žít zcela normálním způsobem života, chce také určitě normálně bydlet. Možná, že si v dětství a raném mládí vše představoval trochu jinak, ale nakonec stejně téměř všichni zakotvíme v bezpečném přístavu rodiny a nějakého domova. Tím může být rodinný domek, byt v osobním vlastnictví v paneláku nebo například družstevní byt. 

Všechny známé druhy nemovitostí, na jejichž pořízení byste potřebovali půjčit finance, jsou bez v této oblasti problémů, jen hypotéka na družstevní byt může být v některých případech maličko potíž. Některé finanční domy totiž právě na pořízení tohoto druhu bydlení velice neradi půjčují. Tak neradi, že od nich peníze prostě a jednoduše neuvidíte.

Jak tedy řešit tento problém? Koupí jiného typu bydlení?

Podle odborníků v tomto oboru může být družstevní byt až o dvacet procent levnější nežli byt v osobním vlastnictví. A to je pro rodinu s dětmi určitě docela lákavé. Jen si vezměte, kolik byste tím ušetřili financí! Bude to chtít nějakou půjčku, u níž se poskytovatel nebude zvědavě vyptávat, nač ty jeho peníze vlastně potřebujete. Jednou z možností je využití nabídky nebankovní instituce, která vám jednoduše hypotéku na družstevní byt poskytne.

A vy tím získáte hned několik výhod.

Peníze budete mít velice rychle, tudíž vám zatím ten skvělý byt nikdo „nevyfoukne“.

Doba splácení se může protáhnout až na třicet let. Nebude to tedy každý měsíc váš rozpočet tolik bolet. Splatit můžete kdykoliv a bez nesmyslných sankcí. S byty, zmíněného typu, je opravdu někdy problém. Může být dokonce opačný nežli ten, o kterém jsme si povídali.

Pokud potřebujete půjčit peníze a máte ve svém osobním vlastnictví právě tento typ nemovitosti, pak nebudou chtít banky takovou záruku přijmout. U nebankovních institucí to není problém. Tady můžete za hypotéku družstevním bytem klidně ručit.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.