Vyberte možnost Stránka

Jak vybrat dobrou firmu pro stavbu vašeho vysněného domu?

Jak vybrat dobrou firmu pro stavbu vašeho vysněného domu?
Rate this post

Stavba domu je na jednu stranu velmi vzrušující, na druhou stranu dost stresující záležitost. Výběr vhodné stavební firmy je zásadní z několika důvodů, a to nejen těch finančních. Pokud nechcete přijít o své nervy a skutečně si nechat postavit dům vašich snů, následující rady se vám určitě budou hodit.

Na co si dát pozor při hledání stavební firmy?

  1. Dívejte se na reference

Procházet si recenze a doporučení jiných zákazníků je běžné u všech typů nákupů, u stavební firmy to platí dvojnásob. Načtěte si co nejvíce zkušeností ostatních lidí, kterým firma postavila dům, a pokud je to možné, tak si některé domy i obejděte.

Důležitá je nejen celková kvalita domu, ale i průběh stavby. Má firma dobrou pověst? Nezvyšuje v průběhu náklady na stavbu?

  1. Mějte stavební dozor

Mít na své straně nestranného odborníka je velmi důležité. Nejen, že bude hlídat průběh stavby a včas odhalí případné chyby, ale může vám pomoci ještě před podpisem smlouvy.

Pomůže vám například zhodnotit stavbu domu z finančního hlediska, abyste se udrželi ve svém rozpočtu.

  1. Nechte si vypracovat projekt domu

V prvé řadě i vy byste měli firmě předložit veškeré své požadavky na svůj vysněný dům. Délka stavby, finanční rozpočet, stavební materiály atd. Projekt domu by měl být zpracován zkušenými projektanty, kteří vám pomohou s potřebnou dokumentací.

Mít všechno sepsané na papíře je zásadní proto, aby se dal projekt co nejvěrněji ocenit a sepsat smlouva o dílo. Oslovte více firem, abyste si udělali představu o cenových a časových možnostech.

Nespoléhejte se však jen na stavební firmu. Nebojte se zapojit odborníky, aby bylo vše v pořádku a vy se tak v budoucnu vyhnuli problémům.

Volba dobré stavební firmy vlastně závisí hlavně na tom vidět odvedenou práci, kterou firma doposud odvedla a zda s vámi jedná otevřeně a férově. Buďte skeptičtí, pokud je cena příliš nízká nebo vám firma slibuje modré z nebe.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.