Vyberte možnost Stránka

Bydlení v dobré společnosti? Byty u parku na Žižkově lákají singles!

Bydlení v dobré společnosti? Byty u parku na Žižkově lákají singles!
Rate this post

Do práce metrem, které je pouhých 10 minut od bytu? Do centra za zábavou i kulturou za pár minut? V okolí dostatek sportovních příležitostí i restaurací a hospůdek pro odpolední rozptýlení a večerní posezení? Veškerá infrastruktura po ruce? Přesně těmito výhodami se pyšní nový rezidenční projekt Byty u parku, který se nachází v oblasti horního Žižkova hned vedle parku Židovské pece. Co víc si přát? Vybrat si byt s předzahrádkou, balkonem nebo terasou?

Ideální dispozice pro single život

Proč kupovat byty o velké rozloze, když stačí pro jednotlivce 1+kk nebo 2+kk, které ale disponují velkým venkovním prostorem, na kterém lze pořádat večerní setkání s přáteli? Prodej bytů Praha 3 byl již zahájen, ale stále je v katalogu dostatek volných jednotek s velkými předzahrádkami, balkony nebo terasou. Součástí bytu je také sklepní kóje v podzemním podlaží na uskladnění sportovních věcí, například kola, které se bude hodit na projížďky po blízkém parku nebo v lesoparku Vítkov, kde je celá řada cyklostezek. Neméně důležitou výhodou je možnost dokoupení garážového stání, které se nachází taktéž v podzemních podlažích.

Výborná lokalita se skvělou dostupností

Projekt vzniká pod taktovkou Metrostav Development, společnosti, která má již v této lokalitě výborné zkušenosti. Předchozí etapy výstavby jsou situovány do ulic Na Vackově, Rixdorfská nebo Olgy Havlové. Rezidence Byty u parku se nacházejí podél ulice Malešická. Celá lokalita je výborně dostupná městskou hromadnou dopravou, stačí zamknout dveře a doslova jste za pár minut na metru, odkud se dostanete do všech částí metropole. Kromě toho je Žižkov protkán sítí autobusové nebo tramvajové dopravy, včetně nočních spojů.

Žižkov žije ve dne i v noci

A kam po práci? Rozhodně za zábavou! Bydlení na Žižkově nabízí v okolí nespočet zahrádek, hospůdek nebo restaurací, kde se točí skvělé pivo a výborně vaří. Zapomenout se nesmí ani na hudební kluby a scény, kterými je tato čtvrť proslavená. K tradičním akcím patří každoročně Žižkovská noc s koncerty napříč kluby nebo Hvězdné léto pod Žižkovskou věží, kde se na komfortní scéně představují koncerty i divadelní představení. Zapomenout se nesmí ani na kino Aero, které je jako stvořené pro milovníky nezávislého filmu.

O autorovi

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.