Vyberte možnost Stránka

Chtějte dveře, s nimiž můžete bez obav pořádně „prásknout“

5/5 - (3 votes)

 

Interiérové dveře slouží primárně k oddělení místností, abyste v případě potřeby získali vytoužené soukromí. Důležitá je pak i tepelná a zvuková izolace. Opravdu dobré dveře ale poskytují ještě další bonus. Můžete jimi občas pořádně bouchnout, jste-li naštvaní. jim se nic nestane a vám se uleví.

Není třeba snižovat požadavky na dveře. Nabídka je široká

Výběr dveří do domácnosti podléhá našim preferencím. Pro někoho je primární jejich design. Musí přece dokonale korespondovat s ostatním vybavením bytu. Nabídka vnitřních dveří je v současné době opravdu nekonečná. Není problém mít dveře ryze v přírodním provedení. Lze pořídit jakkoliv barevné, lakované. Na výběr je i nespočet druhů kování a skleněných výplní.

Koupě dveří ale určitě není jen o jejich vzhledu. Mnohokrát jsme limitováni velikostí bytu. Klasické křídlové dveře přece jen vyžadují nějaký prostor, aby bylo možné je otevírat a zavírat. I nepříjemnost s dostatkem místa jde vyřešit jednoduše pomocí posuvných dveří. Můžete volit jednokřídlé, dvoukřídlé. Mechanismus posouvání do pouzdra nebo na zeď. Působí elegantně a nadčasově.

Dveře musí něco vydržet. I ty celoskleněné

Celoskleněné dveře GRAF splňují vzhledem i nejnáročnější požadavky klientů. Jsou moderní, zároveň decentní, takže místo najdou snad kdekoliv. Jejich atributem je ohromná propustnost světla. Vyrábí se v matném dekoru, o soukromí je tedy postaráno. Teď si nejspíš říkáte, že s celoskleněnými dveřmi jen těžko bouchnete bez toho, aby se úplně rozsypaly. Klidně jimi bez obav třískněte. Sklo těchto dveří je vyrobeno z 8 mm tlustého bezpečnostního tvrzeného skla. Stejné, jen slabší se používá do bočních oken automobilů. A ani ta jen tak nerozbijete, že?

Interiérové dveře ERKADO vás nadchnou precizním zpracováním, zanedbatelnou údržbou i dlouholetou životností. Mrkněte na https://www.youtube.com/watch?list=PLAPdyF6D6kO4MTRSUtwvFpimSJYv-XV2L&v=_QZuO0tN1EI a kochejte se!

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.