Vyberte možnost Stránka

Když potřebujete dodávku, nemusíte si ji rovnou kupovat

Když potřebujete dodávku, nemusíte si ji rovnou kupovat
Rate this post

 

Založili jste firmu a potřebujete koupit užitkový vůz? Rychle zjistíte, že kvůli odpisům je koupě za hotové tou nejhorší volbou. Nemluvě o tom, že nákup nového vozu je nákladný, mnohdy pro podnikatele v začátcích finančně nedostupný a podle finančních odborníků i nevýhodný.

Za nejefektivnější se dnes předpokládá nákup ojetých vozů starých pět let. Platí to i pro dodávky a užitková auta. Právě v pěti letech se narovná užitná hodnota vozidla vzhledem k jeho věku. Cena nových aut totiž rapidně klesá, zejména v prvních dvou letech, ale až do pěti let stáří vozidla. Je tedy jasné, že se oplatí dodávky a užitkové vozy koupit v kvalitním autobazaru.

Bazar dodávek pomůže nastartovat třeba právě vaše podnikání

Hledáte-li užitkové vozy Praha, podívejte se na nabídku autobazaru A.P. Auto Praha. Aktuálně je zde k dispozici přes 400 užitkových vozů – dodávek, pick-upů i nákladních vozidel. Společnost si zakládá na tom, že nabízí nejlepší ceny v ČR a k tomu garantuje původ vozu a jeho kvalitu. Každé auto projde pečlivým technickým prověřením stavu.

Nabídka zahrnuje auta s různou formu úpravy. Není problém pořídit auta s valníky, valníky s plachtou, chladící dodávky, dodávky se spacím prostorem i vícemístní dodávky pro transport pasažérů. Bohatý je i výběr značek. Nechybí Citroën, Fiat, Ford, Iveco, Peugeot, Renault, Volkswagen, Mercedes či Opel.

Bazar A.P. Auto Praha vám pomůže kompletně i s financováním koupě vozidla

A.P. Auto Praha svým klientům nabízí služby největších finančních institucí. Leasing za mimořádně výhodných podmínek, výhodnějších než přímo v těchto finančních domech, je společnost schopna zajistit jak fyzickým, tak právnický osobám. Samozřejmostí je i odkup starého vozidla na protiúčet.

Potřebujete dodávku jenom na kratší dobu? Půjčte si ji

Další službou firmy je půjčovna dodávek Praha. Najdete ji pod značkou MAXI půjčovna. Vozový park půjčovny má zhruba 50 vozidel. Vozidla jsou ve výborném technickém stavu. Pronájem je již od 600 Kč na den, a to bez omezení počtu najetých kilometrů. Dodávku si lze půjčit na den i využít možnost dlouhodobého pronájmu. Snadno tak zařídíte dovezení zboží na sklad, nákup nábytku do nové firmy, ale i občasnou nutnost pokrýt potřebu více vozidel ve firmě.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.