Vyberte možnost Stránka

Chcete nové auto? Půjčte si na něj!

Chcete nové auto? Půjčte si na něj!
Rate this post
!AdSense – before contentNákup nového automobilu je ve většině případů finančně náročný. Chcete-li se vyhnout zdlouhavému šetření, je nejlepší volbou půjčka.

Váš starý vůz vám již nevyhovuje? Častá poruchovost a nákladné opravy vás zatěžují finančně i časově? V takovém případě je ideální “vozový park“ obměnit, tedy nespolehlivé auto nahradit automobilem novým.

Říkáte si, že to zní pěkně, ale kde na to vzít? 

Když už je cestování vaším vozem spíše o stresu než o časové nezávislosti, pohodové jízdě a komfortu, je čas na výměnu. Na nákup nového vozu je však třeba nemalá částka, kterou ne každý má. Řešením může být finanční injekce v podobě půjčky.

Obsah článku

Půjčka na nové auto

V dnešní době se jen málokterý muž dokáže obejít bez vlastního automobilu. Díky němu se zvládne včas dopravit do práce, objet všechny své klienty, obstarat nákupy a vyzvednutí dětí ze školy či koníčků, také může vyvézt svou rodinu nebo přátele na výlet atd.

Být mobilní je k nezaplacení a pro muže zvláště důležité. 

Na nové auto se většinou šetří dlouho a intenzivně, ale co dělat, když už je vozu zapotřebí a našetřený obnos stále ještě nestačí? Nejlepší volbou je půjčení si.

Kde si půjčit? Možností je více

Půjčku si můžete sjednat v bankovních domech, které půjčují až do několika statisíc nebo u nebankovních společností, jenž poskytují také velké půjčky. Ve výsledku je však lepší volbou půjčka 100 000 Kč na nové auto od nebankovního společnosti, díky rychlejšímu vyřízení a méně přísným podmínkám. Za takovou sumu si pak můžete koupit ojeté auto v perfektním stavu nebo získat scházející peníze na nákup nového plechového miláčka.

Podmínky půjčky a výše splátek

Nejspíše vás zajímá, jaké měsíční splátky jsou v případě takto vysoké částky. Určitě vás překvapí, že výši měsíčního splácení si můžete nastavit podle svých potřeb. Zvolit tak lze splátku od 1 899 Kč do 2 860 Kč. Volitelná je i doba splácení, půjčenou částku můžete vrátit za 48 měsíců, ale i 84 měsíců. Splátka vás tedy nijak příliš nezatíží.

Před půjčením si však dobře spočtěte svůj zisk i náklady, získáte tak jasnou představu o tom, zda si můžete splátky dovolit.

Co udělat pro získání půjčky?

V současné době se nebankovní poskytovatelé půjček předhánějí v tom, kdo svým klientům nabídne výhodnější a snadněji vyřízenou půjčku. Běžnou záležitostí tak jsou půjčky bez dokládání příjmu nebo půjčky bez nahlížení do registru dlužníků. Tedy i u půjčky na 100 000 Kč platí jednoduché a rychlé vyřízení. Stačí navštívit stránku společnosti, zvolit částku, dobu splácení, vyplnit potřebné osobní údaje a odeslat. Do pár minut můžete mít peníze na své bankovním účtě a do několika dnů mít své nové auto v garáži.

Uvažujete o nákupu nového vozu? Využijte výhodné možnosti půjčit si větší obnos peněz! 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.