Vyberte možnost Stránka

Nové autokoberce a autopotahy pro váš vůz

Nové autokoberce a autopotahy pro váš vůz
Rate this post

Zvažujete koupi ojetého automobilu a přemýšlíte nad tím, jak případně řešit nedokonalosti v jeho interiéru? I na sebezachovalejším voze, který nestál jen v garáži, ale byl pravidelně používán bude znát, že nejste jeho první majitel a to i v případě, že se o něj jeho původní majitel dobře staral. Nejvíce bývá opotřebení znát na autopotazích a koberečcích.

Autokoberce pro každý model vozu

Zejména autokoberce u řidiče se za krátkou dobu mají tendenci poškodit, mnohdy dochází k úplnému prodrání. V tomto případě je řešení velmi jednoduché. Stačí si vybrat autokoberce na stránkách www.vopi.cz/autokoberce/. Z jejich široké nabídky si vybere naprosto každý. Jak ten, kdo se spokojí s unifikovanými modely, tak také ten, kdo má určité speciální požadavky. Při výběru nových autokoberců berte v potaz typ vašeho vozu a rozměry, které by měl autokoberec splňovat. Vyberte si koberce, které budou určeny přesně pro daný typ vozidla, pouze u těch budete mít naprostou jistotu, že budou dokonale sedět a nebudou vás při jízdě obtěžovat nevyžádaným pohybem. Při výběru autokoberců máte v zásadě dvě možnosti, co se týká materiálového provedení. S ohledem na to, za jakým účelem je váš vůz nejčastěji využíván vybírejte autokoberce gumové nebo textilní. Textilní autokoberce jsou vhodné do každého vozu, kde nehrozí pravidelné extrémní znečištění. Pokud jste dělník a víte, že usedáte do vozu ve znečištěném oděvu, často převážíte stavební materiál, pak zvolte raději autokoberce gumové, které jsou mnohem snazší na údržbu. To samé platí také při výběru nových autopotahů.

Autopotahy podle vašich představ

Stejně jako u autokoberců vybírejte autopotahy, které jsou určeny pro model vašeho vozu, materiál a barevné provedení přizpůsobte účelu. Jestliže vozíte malé děti, nejsou nejvhodnějším řešením světlé autopotahy, protože i přes veškerou opatrnost, děti dávají našim vozidlům pěkně zabrat. Pokud se vám nebude líbit žádný z navrhovaných modelů, máte možnost nechat si ušít autopotahy na míru. Sami si zvolíte materiál, barevné provedení i vzory.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.