Select Page

Chcete praktické kombi se sportovním nádechem? Počkejte si na nový model Kia ProCeed Shooting Brake

Chcete praktické kombi se sportovním nádechem? Počkejte si na nový model Kia ProCeed Shooting Brake
Chcete praktické kombi se sportovním nádechem? Počkejte si na nový model Kia ProCeed Shooting Brake
Hodnocení

Jihokorejská automobilová společnost Kia neustále inovuje své modely, přičemž zhruba před rokem na frankfurtském autosalonu odhalila nevšední, ovšem dechberoucí koncept zvaný ProCeed. Teprve nyní začala koncept realizovat, ale stojí za to.

Kia ProCeed Shooting Brake se představuje jako moderní rodinný automobil se sportovním duchem, jenž si zachovává přednosti kombi varianty, tudíž se můžete těšit na dostatek úložného prostoru.

Nová Kia ProCeed Shooting Brake vás dostane svými křivkami

Kia se rozhodla u třetí generace modelu ProCeed pověsit na hřebík třídveřové provedení a raději zvolila univerzální karoserii, a tím pádem vytvořila vozidlo, které nemá ve své cenové kategorii žádnou konkurenci. Pokud byste na automobilovém trhu hledali model se stejnými jízdními vlastnostmi, značně byste si museli připlatit.

Ještě menší poznámka, Kia vedle verze Kia ProCeed Shooting Brake vyrábí také alternativu Kia Ceed GT pro nadšence a milovníky vskutku sportovní jízdy.

 

Jaké motorizace jsou dostupné?

Jestliže sáhnete po delším těle, vybrat si můžete ze tří motorizací. U benzinových automobilů máte v nabídce 1,0 a 1,6litrové motory. Pro příznivce dieselových motorů je připravena 1,6litrová verze. Spotřeba je opravdu přijatelná, jak už samotné motorizace napovídají.

Jak je na tom úložný prostor?

Především rodiny s dětmi hledají vozidla s dostatečně velkým kufrem, což Kia ProCeed Shooting Brake dokonale splňuje, neboť disponuje 594litrovým kufrem.

Do sériové výroby se automobil dostane v listopadu letošního roku a v showroomech automobilových dealerů se objeví v prvním čtvrtletí roku 2019. Samozřejmě vyplatí se na takový luxusní kousek z rodiny Kia Ceed počkat. Nemyslíte? Prozatím si na stránce společnosti Auto Jeremiášova můžete rezervovat zkušební jízdu.

About The Author

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!