Vyberte možnost Stránka

Vyberte si koberce do auta přímo pro vaše potřeby!

Vyberte si koberce do auta přímo pro vaše potřeby!

Koberce do auta jsou součástí každého vozu – i když někdy jsou nesprávně opomíjeny. Jedná se o prvek interiéru, který může zpříjemnit vzhled vozu. Nové koberce do auta vám mohou pomoci nejen, když vůz prodáváte. Na výběr máte hned z několika možností a je jen na vás, které zvolíte.

Originální nebo ne?

Pravdou je, že pokud se rozhodnete koupit si koberce do auta, které nejsou originální, můžete tak ušetřit nějakou tu korunu. Nicméně, pak je vhodné znát rozměry, do jakých se musíte vlézt. Příliš malé koberce by se mohly samovolně posunovat, což je velice nepříjemné. Při každém nastupování nebo vystupování z vozu tak budete řešit upravování koberců. Na druhou stranu, příliš velké koberce se mohou vlnit a překážet. Je tedy vhodné kupovat si koberce do auta přímo pro váš typ auta – zadejte například koberce Octavia, koberce Golf a podobně.

Koberce na míru

Další možností je zvolit si autokoberce na míru. Je to velmi užitečné, když toužíte po tom, mít koberec jako nemá nikdo jiný. Současně tak splníte i potřebu správného rozměru. Jedině koberce, které mají ty správné rozměry, plní své funkce na 100 %. Koberce totiž mohou i chránit interiér vašeho vozu, když něco rozlijete, nebo prostě jen když vstoupíte do auta s mokrými či špinavými botami.

Snadnost čištění

V podstatě existují jen dvě možnosti, ze kterých můžete vybírat. Koberce textilní a gumové. Textilní koberce vypadají nepochybně lépe, pravdou ale je, že v ostatních vlastnostech je guma praktičtější. Snadno se čistí a udržuje. V případě, že rozlijete tekutinu na gumový koberec, vše jednoduše setřete. Z toho textilního už to půjde hůře a možná, že bude potřeba koberec vytáhnout a vysušit mimo vůz.

Gumové koberce – na co si dát pozor?

Když se rozhodnete koupit gumový koberec, rozhodně se vyplatí připlatit si za materiál. Obvykle všechny čtyři koberce do auta stojí okolo 700 Kč, takže investice to není velká. i nákupu si dejte pozor na to, aby byla v části u pedálů silnější guma. Některé gumové koberce nepříjemně páchnou, na to je také dát si pozor už při nákupu.

Zdroj obrázku: {Nor Gal} / Shutterstock.com

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!
Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.