Vyberte možnost Stránka

Co potřebujete na kolo i na běhání? Reflexní pásky!

Co potřebujete na kolo i na běhání? Reflexní pásky!
Rate this post

Současná situace nepřeje posilování, florbalu v tělocvičně ani kickboxu. Nezbývá než přejít na venkovní aktivity – ti šťastnější mohou třeba chodit na běžky na sněhu. Ti, kdo sníh nemají, mohou objevit kouzlo běhání nebo cyklistiky. Co si zvolíte vy?

Ať už venku běháte, jezdíte na kole nebo jen chodíte na vycházky, je dost pravděpodobné, že se aspoň někdy vracíte domů za šera. V zimním období se stmívá poměrně brzy, takže když chce člověk vyjít za sportem po práci, za světla už to nemá moc šanci stihnout.

Při každé venkovní aktivitě musíte být hlavně vidět

Na loukách a lesních cestách je bláto, proto se cyklisté, turisté i běžci mnohdy pohybují po silnici. Děláte to i vy? A jste si jistí, že jste při pohybu na komunikaci dostatečně vidět? Mimo obec je dokonce vaší povinností nosit reflexní pásky či jiné reflexní prvky. Ve městě byste to měli dělat také, protože jen s reflexními prvky budete pro řidiče viditelní na dostatečnou vzdálenost.

Proč je právě reflexní páska ideálním prvkem

Samozřejmě je pouze na vás, jaký reflexní prvek si vyberete. I některé sportovní oblečení je ozdobeno reflexními materiály, dají se koupit přímo reflexní čepice, nákrčníky a mnoho dalšího. Přesto si myslíme, že nejlepším řešením je prostá reflexní páska. Je totiž velmi levná (cca 30 korun), takže vás nemusí mrzet, když ji náhodou ztratíte, případně zlomíte. Kromě toho se dá flexibilně připevnit, kam potřebujete – na ruku, nohu, madlo kočárku, řídítka kola apod.

Opravdu se není za co stydět

Spoustě lidí připadají reflexní prvky nevzhledné, nemoderní, otravné, trapné. Skutečně je však trapné starat se o svoji bezpečnost? Obyčejná reflexní páska za 30 korun může doopravdy zachránit život. Móda jde stranou, nehrajte si na hrdiny a reflexní pásek si dejte kolem nohy či ruky. Ideální je mít jeden na noze a druhý na ruce, na těch směrem do vozovky.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.