Vyberte stránku

Láká vás golf? Neotálejte, získá si i vás!Láká vás golf? Neotálejte, získá si i vás!

Láká vás golf? Neotálejte, získá si i vás!Láká vás golf? Neotálejte, získá si i vás!

 

Golfu se ne nadarmo přezdívá královský sport. Kdo ho jednou zkusí, už u něj většinou také zůstane. Kombinace klidného soustředění a dynamických úderů s cílem co nejrychleji a nejlépe dostat míček do jamky okouzluje stále více lidí. Chcete si golf vyzkoušet i vy?

Splňte si sen

Pokud zatím jen koukáte na hráče v televizi a přemýšlíte, zda máte nebo nemáte najít odvahu a jít si golf zkusit, odpověď je jednoznačně ano. V adventním čase a také s blížícím se koncem roku a možností dát si předsevzetí je navíc ideální doba právě na splnění golfového snu. Nemusíte se obávat složitých a spletitých pravidel ani toho, že nebudete vědět jak na to. Hrajete vždy proti hřišti, chcete dostat svůj golfový míček do určené jamky a zároveň můžete soupeřit s ostatními hráči. Hendikepový systém umožňuje hru pokročilého hráče se začátečníkem nebo třeba rodiče s dítětem a přitom obě strany mají možnost vyhrát. V golfu neplatí, že zkušenější hráč vždy zvítězí. Ve své výkonnostní úrovni hrajete tak, jak nejlépe umíte a tak může i dítě porazit svého zkušenějšího rodiče, To dělá golf oblíbeným sportem nejen pro jednotlivce, ale celé rodiny či skupiny přátel,

Relax na vzduchu

Na první pohled by se mohlo zdát, že golf je jen zábavou bohatých manažerů, ale opak je pravdou. Začít s golfem a věnovat se mu může opravdu každý, i když nejčastější představa veřejnosti je velké zelené hřiště, na něm jediný hráč v designovém golfovém oblečení a trefa do jamky na první ránu. I s takovými hráči se samozřejmě potkáte, v začátku ale budete potřebovat více úderů a postupně se zlepšovat. Golf spojuje odpočinek s aktivním trávením volného času na čerstvém vzduchu a umožňuje setkávat se s ostatními hráči a navazovat nová přátelství i obchodní kontakty. Golfové vybavení pořídíte za rozumné peníze a vstup na hřiště také nestojí polovinu vašeho domácího rozpočtu. Při porovnání třeba se sjezdovým lyžováním se golf rozhodně neřadí mezi velmi drahé aktivity.

Mít možnost vyčistit si hlavu od pracovních povinností i příjemně strávit volný čas s rodinou nebo přáteli je vždy obrovská výhoda. Golf vám umožní obojí.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.