Vyberte možnost Stránka

Opravy nákladních vozidel, přívěsů i návěsů zajistí kvalitní servis v Praze

Opravy nákladních vozidel, přívěsů i návěsů zajistí kvalitní servis v Praze

Všichni, kdo vlastní autodopravu s bohatým vozovým parkem, hledají co nejlepší servis, ve kterém najdou zkušené automechaniky, kteří opravu či servis vozu zvládnou v krátkém čase. To vše na vás čeká v D1 nonstop trailer servis s.r.o. v Praze Zličíně.

Využijte mnohé služby

Je skvělé, když pod jednou střechou vyřídíme co nejvíce drobných či rozsáhlých oprav. D1 nonstop trailer servis vám pomůže v případě, že potřebujete:

  • Servis návěsů a přívěsů
  • Servis nákladních vozidel
  • Opravy autoplachet
  • Tankování AdBlue
  • Válcovou zkušebnu brzd
  • Zajištění náhradních dílů

Podíváme-li se blíže např. na servis návěsů a přívěsů, tady vám pomohou se všemi značkami, výrobci. Oceníte válcovou zkušebnu brzd CARTEC, diagnostiku systémů WABCO, KNORR-BREMSE, HALDEX, také opravy všech brzdových a vzduchových systémů, elektroinstalace, nástaveb vozidel, plachet, pravidelné půlroční prohlídky i celkové prohlídky a prohlídky před STK. Personál je proškolen a samozřejmostí je i profesionální přístup.

Velký prostor, úspora času

Aby se dalo přívěsy bez starostí parkovat i opravovat, je nutné mít dostatečně velké prostory. Tady najdete prostorné parkoviště, velikost servisní dílny je 2000 m2 se třemi pracovními kanály, kdy každý z nich má délku více než 60 m. Opravy nákladních vozidel, návěsů i přívěsů a jejich servis, je tak komfortní a lze provádět více oprav najednou. Objednat můžete i více vozidel, ať už potřebujete pravidelný nebo nutný servis.

D1 nonstop funguje od pondělí do pátku v době od 7 do 19 hodin a v sobotu od 7 do 14.30 hodin. Pohotovostní služby jsou vám k dispozici nonstop.

Obraťte se i vy na tento zkušený a zavedený servis plný zkušených pracovníků. Špičkově se vám postarají o nákladní vozy, návěsy, přívěsy, opraví autoplachtu nebo třeba natankují AdBlue. Domluvte si termín, kdy můžete vozidlo přivézt a neřešte víc potíže s opakujícími se nebo jednorázovými poruchami.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Nová online půjčka od českého poskytovatele

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.