Vyberte možnost Stránka

Půjčka před výplatou? Zvažte všechna pro a proti

Půjčka před výplatou? Zvažte všechna pro a proti
Rate this post

Ne všichni vždycky vyjdeme s penězi. Stačí nenadálý výdaj a už se nám nedostává. Řešení nabízí mimo jiné tzv. půjčka před výplatou , jež má ve svém portfoliu například společnost Cool Credit.

Prakticky se jedná o nejsnadnější a zároveň i nejrychlejší cestu k nižším částkám, jež se pohybují v řádech tisíců korun. Ale i těch je někdy zkrátka potřeba. Tento produkt v sobě každopádně skýtá několik výhod. Ovšem i nevýhod, které je na místě zvažovat s hodně chladnou hlavou.

Obsah článku

Sjednání online

Začněme výhodami. V první řadě pro získání půjčky nemusíte opouštět pohodlí svého domova. Nezdržujete se dojížděním na pobočku banky a následným čekáním ve frontě. Sjednat si ji totiž můžete online. Nevyplňujete ani žádné sáhodlouhé formuláře, ale jen základní údaje sloužící prakticky jen k identifikaci žadatele.

Rychlé vyřízení

K půjčce tak potřebujete jen dvě věci: připojení na internet a mobilní telefon, na který vám v případě schválení půjčky, ke kterému dochází v řádech vteřin (o jejím přidělení rozhoduje počítač), přijde ověřovací kód, jež následně zadáte do systému, a v ten okamžik se peníze vydají na cestu za vámi, tedy na váš účet. Je to opravdu rychlé.

Nemusíte dokládat příjmy!

Tzv. bonitu klienta společnost Cool Credit zjišťuje jinými způsoby, třeba na základě žadatelovy schopnosti půjčky splácet. Z toho důvodu vám napoprvé nepůjčí více než 8 000 korun a poté, co částku splatíte, si budete moci půjčit více. A po druhém úspěšném splacení úvěru ještě více. Maximálně však do výše 20 000 Kč. Chytré, že?

Sami zhodnoťte svou situaci

Ovšem pozor, půjčka před výplatou, nebo chcete-li půjčka do výplaty, není pro každého a je jen na žadateli samotném, aby zhodnotil, zdali je vhodným adeptem. V žádném případě tohoto produktu nevyužívejte při řešení vážnějších finančních problémů.

Na splacení máte měsíc

Abyste se vyhnuli vysokým úrokům, musíte totiž částku splatit v relativně krátkém termínu. Na splacení máte od pěti do třiceti dnů. Je tedy vhodná v případech, kdy si jste jisti, že vám během této doby půjčená částka „připluje“ na účet, ať již od svého zaměstnavatele či klienta. V žádném případě takto získanými prostředky nedoporučujeme hradit předcházející dluhy.

V případě zpoždění splátky komunikujte

Ani v případě, že se vám nepodaří půjčku řádně splatit v termínu, není zapotřebí hned házet flintu do žita. Pokud se tak stane, komunikujte s poskytovatelem, s nímž určitě najdete řešení. Nejhorší scénář se může naplnit, budete-li tzv. hrát mrtvého brouka. Pak se váš několikatisícový dluh může i zněkolikanásobit. A exekutoři v současné době bývají nemilosrdní.

Seznamte se s podmínkami

Sečteno podtrženo. Půjčka před výplatou je skvělým nebankovním produktem, což dokazuje i její oblíbenost mezi uživateli, kteří jí začínají dávat přednost před kreditními kartami. Její poskytovatelé vás k ničemu nenutí, jen nabízejí finanční výpomoc. Za určitých podmínek, se kterými je na místě se velmi dobře seznámit. A svým vlastním rozumem posoudit, jestli vám skutečně pomůže, nebo vás naopak přivede ještě do větší finanční tísně.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.