Vyberte stránku

Zapomeňte na auta z bazaru, spolehněte se na dovoz aut Německa

Zapomeňte na auta z bazaru, spolehněte se na dovoz aut Německa

Že jsou na západě k dispozici mnohem lepší a zachovalejší auta, není žádným překvapením. Jenže málokdo si troufne hledat na německých autobazarech a pak si pro auto do zahraničí jet. Většina Čechů proto vybírá v místních bazarech či zkouší inzeráty od jednotlivců. Co kdybychom vám ale řekli, že vám někdo může auto ze zahraničí dovézt?

Na dovoz aut z Německa se specializuje firma Doveztodal s.r.o. Sežene vám Audi, VW Golf, Chrysler, i „obyčejný“ Ford Focus. Však se podívejte přímo k nim na webu do kategorie dovezeno.

Nejde jen o dovoz auta na zakázku

Jak to celé funguje? Buď si sami vyberete vůz třeba na mobile.de a kontaktujete společnost, nebo necháte vyhledání vozu zcela na nich. Stačí, když jim popíšete svou představu, oni už si s pátráním poradí. Nemusí vás trápit, když neumíte německy a nejste schopní rozpoznat, v jakém stavu se inzerované auto nachází. Tohle všechno nejsou vaše starosti. Doveztodal se snaží být svým zákazníkům partnerem při výběru. Nedovezli by žádné auto, o jehož dobrém technickém stavu nejsou sami přesvědčení.

Dostanete auto, které je 100% v pořádku

Stočené tachometry a skryté vady. Setkáte se s nimi v Česku, natož při koupi od cizince, s nímž se nejste schopní pořádně domluvit. Pokud si však necháte dovézt auto od profesionálů, můžete si být jistí jeho 100% stavem. V oboru se vyznají a vědí, co ohlídat.

A kolik tohle všechno stojí? Za dopravu zaplatíte zhruba 6 000-12 000 Kč podle vzdálenosti. Za samotný dovoz a pomoc při výběru pak platíte podle hodnoty auta. Do 300 000 Kč činí provize 15 000 korun, při vyšších částkách 20 000 Kč. Na financování lze samozřejmě sjednat spotřebitelský úvěr, Doveztodal má i vlastního úvěrového poradce, který vám se vším poradí.

Nutno podotknout, že u starších a levných ojetin se dovoz aut ze zahraničí spíš nevyplatí, uvažujte o něm, pokud toužíte po novějším autě.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.