Vyberte možnost Stránka

Pánové, znáte barber shop? Je určen jen pro vás

Pánové, znáte barber shop? Je určen jen pro vás
Rate this post

Za poslední roky se stalo naprostou samozřejmostí, že o sebe pánové pečují podobně, jako ženy. Chtějí se líbit, chtějí, aby o ně bylo dobře postaráno, už nenavštěvují jen klasicky kadeřníka, ale i holiče, kosmetičku, dochází na masáže, do sauny a podobně. Na trhu se proto objevuje mnohá kosmetika pro muže a objevily se i barber shopy, kterých je stále více nejen ve velkých městech. Jestliže do nich zavítáte, určitě si je oblíbíte.

Co vás v barber shopu čeká

Nabídka zboží je v barber shopu opravdu veliká. Najdete tady netradiční kousky, ke kterým patří kupříkladu hlína na vlasy, o níž jste možná ještě neslyšeli, ale i klasické zboží, jako jsou sprchové gely pro muže nebo třeba vosky na vlasy. Ať už si přejete zušlechtit své vousy, vlasy, ale také hydratovat pleť, vybrat si nový deodorant, mycí přípravky, tady najdete kvalitní přípravky za rozumné ceny.

Nechte se inspirovat

Jestliže s péčí o své vlasy nebo vousy právě nyní začínáte a nevíte, pro který produkt se rozhodnout, může vám dobře napovědět výše jejich prodeje. K nejprodávanějším právě teď patří Arcadian Conditioning Oil – olej pro vousy, vlasy a pleť. Tento všestranný vyživující olej skvěle hydratuje suchou, drsnou pleť, ale také suché vousy, nebo může sloužit jako kondicionér pro zvláčnění vlasů. Použití je jednoduché, aplikuje se na ruce, tvář či vousy. Při použití na vlasy se nemusíte obávat mastnoty, tento olej nemastí, takže jej není potřeba oplachovat.

Oblíbená je i pasta na vlasy, konkrétně matující pasta Shear Revival Northern Lights Matte Paste. Po nanesení zvýrazníte přirozený vzhled vlasů a jejich přirozenou texturu. Vlasy budou matné, přirozeně vypadající, přitom budou pevně fixovány. Je zaměřená také na zdraví, 98 % podíl tvoří rostlinné ingredience.

Nezbývá než si vybrat produkt, který se vám bude nejvíc líbit a vyzkoušet ho. Zaručeně budete spokojeni, jako spousta uživatelů před vámi. Navíc, doprava vám nebude účtována při nákupu nad 1 200 Kč, případně bude stát od 49 Kč. Vaše spokojenost je tady důležitá ve všech ohledech.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.