Vyberte možnost Stránka

Vytvořte ze svého zboží luxusní dárkové předměty

Vytvořte ze svého zboží luxusní dárkové předměty
Rate this post

Blíží se Vánoce a lidé bloumají obchody, hledajíce produkt, který by svým nejbližším nadělili pod stromeček. Většina z nich však nehledá obyčejný produkt – shánějí luxusní dárek, za nějž jsou ochotni adekvátně zaplatit. Proměnit svůj produkt v luxusní dárek můžete snadno i vy, stačí jej umístit do reklamní plechovky s krásným potiskem a rázem jeho hodnota bude mnohem vyšší. Když už vybíráte luxusní plechový obal, je vhodné zvolit skutečnou kvalitu – reklamní plechovky Eurotin od firmy Bluearrow.cz.

Jsou vyrobeny z pevného ocelového plechu o tloušťce 0,23 mm a opatřeny vnitřním pokovením, které zajišťuje zdravotní nezávadnost při styku s potravinami, což zaručuje přiložený certifikát o zdravotní nezávadnosti. Do plechového obalu můžete umístit nejen potraviny, ale také například kosmetiku, oblečení či láhve s alkoholem. Nemusíte mít strach že by se zboží v plechové krabici potlouklo, reklamní plechovku je totiž možné opatřit molitanovým vnitřkem, na míru upraveným tvaru vašeho produktu.

Vyberte si z mnoha typů praktických víček

Plechovky se mohou lišit i typem zavírání, k dispozice jsou plechovky s uzávěrem na pant, s nasazovacími uzávěry, s víčky z plechu či plastu. Je také možné zvolit několik variant víka dvouplášťového. Můžete také kombinovat plastové víčko s hermetickým uzavíráním.

Skvělým vánočním dárkem může být i produkt v papírovém tubusu

Pokud se z nějakého důvodu chcete vyhnout plechu, můžete si stejným způsobem jako reklamní plechovky nechat vyrobit i papírové tubusy s potiskem. Jsou stejně nádherné jako plechovky, ale o něco lehčí a navíc biologicky odbouratelné. I když není u tubusů tak velká rozmanitost tvarů, mohou být stejně jako plechovky opatřeny nádhernou grafikou, embosovanými a debosovanými prolisy, lakovány a vybaveny různými typy papírových, plastových či plechových víček.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.