Vyberte možnost Stránka

Pro pravého chlapa – Kolínská pevná jako skála

Pro pravého chlapa – Kolínská pevná jako skála
Rate this post
!AdSense – before contentNemáte čas na nesmysly? Nemáte čas na zdlouhavé vybírání pánské kosmetiky? Přesto chcete příjemně vonět a cítit se jistě? Pak vás okouzlí kolínská pevná jako skála!

Pro pravého chlapa jako dělaná!

Znáte to, během týdne běháte, spěcháte, pracujete, zkrátka rychle žijete. Kdo by v takovém shonu měl čas na nějaké kosmetické nesmysly? Jenže vonět je třeba, a tak vznikla pevná kolínská, která to všechno usnadňuje.

Prostě stačí otevřít víčko, nabrat trochu pevné kolínské a provést klasickou triádu trochu na krk-zápěstí-za uši. Zavřít, hodit do kapsy a svištět ve svém obvyklém tempu dál. 

Pevná kolínská od Beardbrand

Pakliže máte plnovous, pak vám značku Beardbrand nebudeme muset představovat. Ale pro jistotu a pro všechny ostatní si pár řádků neodpustíme.

Beardbrand produkty jsou známé svým speciálním složením – každá lahvička obsahuje přírodní esenciální oleje, díky kterým je výsledný produkt pořádně koncentrovaný. 

Kromě vůně pak potěší obsah včelího vosku a jojobového oleje, které mají pečující účinky na pleť. To nejlepší si ale nechávám až nakonec, Beardbrand kosmetika neobsahuje žádný alkohol! Vážně, ani trošku.

kolinska

Vyzkoušíte pevnou kolínskou Spiced Citrus? Foto: beardbrand.com

kolinska-1

Kolínskou pořídíte za cca 900 korun. Foto: beardbrand.com

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.