Vyberte možnost Stránka

Vousy mají své hranice #2 – Jak zastřihnout linii vousů na tváři?

Vousy mají své hranice #2 – Jak zastřihnout linii vousů na tváři?
Rate this post
!AdSense – before contentNikdo nechce nosit “divné“ vousy. Pokud už nemáte strniště, ale krátký nebo dokonce plnovous, můžete se právem označit za opravdového chlapa. Ale neusněte na vavřínech, o svou mužnost je třeba náležitě pečovat.

Dnes se konečně neučíte upravovat linii vousů na tváři

Obsah článku

Jak moc divoký vous chcete mít?

Jste muž spjatý s přírodou, nebo jste velké zvíře v městské džungli? Podle své nátury budete jistě upravovat i svůj vous. V podstatě jsou dvě možnosti, buď nechat vous na tvářích přirozeně růst, nebo jim dát jasné hranice.

Je to stejné jako v případě linie vousů na krku

WILD plnovous nestojí tolik času

Chcete vypadat jako od pohledu přátelský týpek, který si s nějakým tím vousem přes nedělá starosti? Pak odhoďte žiletku. Přirozená linie vousů na tváři je na pohled “měkčí“, ale dělá váš vous (i tvář) opticky větší. Výhodou wild vzhledu je přirozeně méně času ve společnosti žiletky a zastřihovače.

Rozhodnete-li se nechat vous na tváři bez úpravy, hranice na krku byste dodržovat měli. Přece jen nechcete vypadat, jako úplný Krakonoš. 

Ohraničený vzhled vousů propůjčí výraznější image

Na svůj vous (stejně tak na sebe) máte ty nejvyšší nároky? Pak je pro vás ohraničení linie na tvářích jasná volba. Vypadat upraveně, elegantně se vám bude hodit v každé situaci. Takto linii vousů na tvářích vytvoříte rychle a přesně!

linie-vousy-na-tvari-02

Čtěte také: Jaké vousy a strniště z vás udělají alfa samce? Vyberte ze 6 žhavých stylů

Jak zastřihnout linii vousů na tváři? 3 jednoduché kroky pro stylové muže

1. Ohraničení linie vousů na tvářích

Nejdříve si v hlavě načrtněte ideální linie svých vousů na tvářích. Představte si počáteční a koncový bod linie, přičemž začátek by měl být na spodní straně kotlet a konec v místech, kde se setkává vous tváře s postranní částí kníru.

2. Zastřihnutí linie vousů na tvářích

Jakmile máte linii jasně danou, můžete se pustit do oholení vousů za touto hranicí.

Tip! Doporučujeme použít tuto praktickou pomůcku k holení tváří i krku. Investice dělá pár korun, ve výsledku ale získáte 100% vous bez kompromisů a přešlapů.

linie-vousy-na-tvari-03

3. Udržování linie vousů na tvářích

V závislosti na tom, jak rychle vám vousy rostou a jaký máte typ pokožky, udržujte své tváře oholené a stále upravené.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.