Vyberte možnost Stránka

Pryč s propoceným oblečením – Jak se “koláčům“ v podpaží vyhnout?

Pryč s propoceným oblečením – Jak se “koláčům“ v podpaží vyhnout?
Rate this post
!AdSense – before contentObjevují se na vašem oblečení žluté skvrny? Pak je čas nad změnu šatníku! Poradíme, co koupit a čemu se obloukem vyhnout!

Materiály, které na těle nosíte, mohou být právě tou příčinou častého pocení

Vyzkoušejte naše ověřené tipy a rozpaky z propocených koláčů v podpaží budou milostí.

Věděli jste, že není pot jako pot! Některý je způsobený stresem, jiný fyzickou námahou a někdy se potíte právě kvůli nevhodnému oblečení.

Čtěte také: 10 věcí, které jste nevěděli o potu

Tohle ANO!

  • Volte volnější oblečení, které umožňuje pokožce těla volně dýchat. Na těsném oblečení bude pot více a rychleji vidět, navíc bude k samotnému pocení tělo povzbuzovat.
  • Je celá řada tkanin a materiálů, které si dokáží s potem poradit, některé z nich jsou i antibakteriální a tudíž dokáží zabránit i nepříjemnému zápachu. Proto jsou vhodné jako základní vrstva, která zabrání propocení dalšího oblečení.
  • nadměrnému pocení a zápachu můžete předejít častým holením podpaží.
  • Ve vyloženě horkém počasí pod košili rozhodně využijete nátělník či triko z přírodních vláken, to totiž vytvoří bariéru mezi vaší zpocenou pokožkou a pracovní košilí. Nátělník musí být velmi tenký, bílý a bavlněný. Pod košilí nesmí být vidět, proto je i výstřih do V nutnost, zvlášť když odložíte kravatu a rozepnete knoflík.

Bílé basic triko z bavlny dokáže zachránit vaší důstojnost.

Tohle NE!

  • Vyhněte se umělým a laciný materiálům, které dostatečně nevětrají a nejsou prodyšné, což vede k okamžitému zapocení.
  • Předpověď počasí jste neviděli už roky? Chyba! To poslední, co totiž potřebujete se obléknout příliš teple. Raději si méně a přidat vrstvu můžete vždycky.
  • Kašlete na denní hygienu a zápach řešíte novou vrstvou deodorantu? Nejsme ve školce, abychom vás učili základy hygieny!

Potíte se?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.