Vyberte možnost Stránka

Depilace pro muže – Ano nebo ne? Přinášíme fakta, která vám pomohou v rozhodnutí

Depilace pro muže – Ano nebo ne? Přinášíme fakta, která vám pomohou v rozhodnutí
Rate this post
!AdSense – before contentNesnášíte žiletky a s nebezpečně ostrou břitvou se nekamarádíte? Depilace pro muže pomůže vyřešit vaše chlupaté problémy!

Je fakt, že se vzhled pračlověka dnes už nenosí a ženám ani nelíbí. Na druhou stranu tmavý a hustý porost na těch správných místech může vypadat zatraceně mužně.

Zjistěte, zda jste adept pro depilování… čehokoliv!

Holení je taková nekonečná záležitost. Chlupy všude stále rostou, a tak je použití žiletky, popřípadě zastřihovače nutnost. Pokud se holíte v podstatě neustále a už vám to leze krkem, možná by stálo za to pouvažovat o depilování (odstranění ochlupení po směru růstu i s kořínkem).

Depilace pro muže – Když si zvládl tetování a tchyni, zvládneš i tohle!

Depilace pro muže je stejně bolestivá jako depilace pro ženy. A když to dávají ony, proč byste to nezvládl vy! Nebudeme si hrát na to, že nic neucítíte, ale když jste zvládli tetování, piercing nebo svalovou horečku po řádění v gymu, zvládnete i depilaci.

Já osobně mám s depilací zatím jen jednu zkušenost.

“Byl jsem před 4 měsíci na odstranění ochlupení ze zad pomocí cukrové pasty. Hladký efekt vydržel cca 5 týdnů a zaplatil jsem necelé 2 000 korun. Peněz nelituji, konečně jsem se nemusel stydět svléknout si triko. Spokojený jsem byl i s vybraným salónem a šikovnou kosmetičkou.“

depilace-zad-muzi

Obětujete trochu toho svého osobního pohodlí a vyšpulíte se před kosmetičkou? Chlupy se dají vytrhnout  v podstatě kdekoliv na těle. Foto: Pinterest

Dobré vědět –  Co dělat a nedělat před a po depilaci

Aby depilace dopadla dle vašich představ, můžete zvolit vytrhnutí cukrovou pastou či horkým voskem (ten je vhodnější na těžko dostupná místa včetně rozkroku), chce to být důsledný. Před návštěvou kosmetického salónu na sebe nepatlejte žádné krémy, oleje, parfémy a deodoranty – chlupy by se pak nemusely dobře chytat na pastu či voskové pásky a vaše utrpení by nejen déle trvalo, ale i více bolelo.

Po provedené depilaci se vyhněte horkým koupelím, vířivkám, plavání v chlóru i fyzické námaze, při které se hodně zpotíte. Póry pokožky jsou otevřené a snadno tak může dojít k podráždění.

Jaké jsou možnosti pánské depilace?

V podstatě je na výběr ze tří druhů depilování:

  • Depilace horkým voskem – Lze si tak nechat vytrhat vše od obočí po třísla až ke kotníkům. Chlupy musí být dlouhé cca 4 mm. Efekt hladké pokožky vydrží až 6 týdnů, po opakování se snižuje bolestivost.
  • Depilace cukrovou pastou – Menší podráždění, menší bolestivost. Vhodné pro ochlupení již od 3 mm. Hned druhý den se dá opalovat a koupat. Ideální pro vytrhnutí ochlupení v oblasti třísel, penisu, šourku, análního otvoru. Efekt vydrží cca 4 týdny.
  • Trvalá depilace laserovou technologií  K dosažení trvalého efektu je třeba opakovat alespoň 6x, i tak je pokožka hladká jen pár měsíců. Procedura je výrazně dražší.

depilace-pro-muze

Kterou část těla byste chtěli mít hladkou? Foto: Pinterest

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.