Vyberte možnost Stránka

Jak oholit pánské přirození?

Jak oholit pánské přirození?
3.5/5 - (10 votes)
!AdSense – before contentJak oholit přirození? Možná, že představa ostré žiletky v blízkosti vašeho penisu může být zastrašující, ale se správnou přípravou, strojkem a praxí bude holení genitálií hračka.

Ke skvělému výsledku budete potřebovat pár pomůcek, bez kterých to nepůjde.

K oholení svých genitálií si připravte:

  • strojek na vlasy (v případě, že máte své ochlupení dlouhé)
  • ostrý holící strojek (nejlépe se třemi a více břity)
  • pěnu nebo gel na holení
  • soukromí

Obsah článku

Použijte strojek na vlasy

Strojek na vlasy je možné použít nejen na své vlasy, ale i na delší ochlupení, které by jste žiletkou odstraňoval velmi těžce a hlavně zdlouhavě. Strojek je také výborný pro běžné zastřihování ochlupení v případě, že se nechcete holit stále nahladko. Další výhodou strojku je i fakt, že si můžete nastavit, kolik z ochlupení chcete odstranit.

Pozor! Při použití strojku se vyhněte holení na šourku. Jemná kůže na šourku není napnutá, a tak se může stát, že se vám chytne do strojku, což je velice bolestivé.

Holící strojek

Pro holení používejte holící strojky s ostrými žiletkami, tupé vás snáze pořežou a holení s nimi není vůbec příjemné, jelikož podráždí pokožku mnohem více.

Tip: V případě, že se na holení vaší chlouby chystáte poprvé, prostudujte si detailní návod jak si oholit penis. Provede vás celým procesem krok za krokem vč. tipů na to, čemu se raději vyhnout.

Najděte si svou polohu

Každý se holí jinak. Někdo u toho potřebuje sedět, jiný stát. Někdo se holí ve vodě, někdo na sucho. Vyzkoušejte si různé polohy, časem zjistíte, ve které Vám holení jde nejlépe a nejrychleji.

Pozor na podráždění.

Pokožka v oblasti genitálií je velice citlivá. Proto je důležité si pořídit kvalitní pěnu nebo gel na holení. Vyhněte se silně aromatickým přípravkům. Rozhodně neprohloupíte, když si zakoupíte antibakteriální gel, který minimalizuje podráždění způsobené přenášením bakterií do pórů pokožky.

Náš tip: Na vaši oholenou chloubu pak můžete používat vakuovou pumpu, která by neměla chybět „ve výbavě“ moderního muže. Možná, že představa ostré žiletky v blízkosti vašeho penisu může být zastrašující, ale se správnou přípravou, strojkem a praxí bude holení genitálií hračka.

Holení

– Po aplikaci holící pěny nebo gelu na navlhčenou pokožku začněte holit.

– Holícím strojkem dělejte malé tahy, proti směru růstu vašeho ochlupení. (Holení proti růstu zaručí dokonale hladký výsledek, ale hrozí, že chlupy začnou zarůstat. Je tedy na vás, zda budete holit po směru či proti němu.)

– Holící strojek nezapomeňte mezi jednotlivými tahy vymývat.

– Samotný šourek si držte vždy napnutý, tím zabráníte pořezání.

– Po oholení se opláchněte teplou vodou a omyjte jemným, nedráždivým mýdlem.

– Při osušení buďte opatrní, přílišné tření způsobuje podráždění pokožky.

– Použijte nějaký krém po holení, který pokožku zklidní i zvlhčí.

– Po holení se vymyjte holící strojek a uschovejte do suchého prostředí, kde nebude vystaven korozi a bude uchráněn před bakteriemi.

Až si budete v holení jistější, bude vás nudit stejný vzhled, můžete si začít hrát a vytvářet různé vzory a tvary pomocí šablon. Váš protějšek bude určitě nadšen a bude se těšit, s čím novým přijdete. Po holení po sobě nezapomeňte uklidit. Najít zbloudilé ochlupení nemusí být pro ostatní nijak příjemné.

Tipy:

– Jakmile začne ochlupení růst, začne vás to svědět. Je to nepříjemnost, která k holení prostě patří. Čím se budete holit častěji, tím se intenzita svědění zmírní. Proti svědění můžete použít různé přípravky, informujte se v lékárně či drogerii, který bude nejvhodnější.

– Při holení se můžete pořezat. Nelekejte se. Stačí, když ranku dobře vyčistíte a přelepíte náplastí, v případě, že stále teče krev.

Holení bývá jednodušší při erekci. Během ní je totiž pokožka napnutá.

– Po holení po sobě nezapomeňte uklidit. Najít zbloudilé ochlupení nemusí být pro ostatní nijak příjemné.

Holíte si své přirození? Nebo si “ho“ v té houštině hledáte? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.