Vyberte možnost Stránka

Skvělý a netradiční dárek pro každého, to je řasokoule

Skvělý a netradiční dárek pro každého, to je řasokoule
Rate this post

Zaujal vás název „řasokoule“, ale vůbec nevíte, o co jde? Spousta lidí je na tom stejně, protože o krásně zelených a vznášejících se řasokoulích, se tady toho zatím mnoho neví. Existuje však parta mladých mužů, kteří se jejich pěstování roky věnují, a právě jejich zdravé, svěží a roztomilé kuličky a koule z řas, se těší čím dál větší oblibě.

Řasokoule, která vás mile překvapí

Pokud vás zajímá, co je to řasokoule, vězte, že je to živý organismus. Je to vodní rostlina složená z tisíců jednotlivých řasových vláken, které drží hezky pohromadě. Roste do kulatého tvaru, ale mnohdy má tvar více šišatý či podobně „nedokonalý“. Tak trochu si dělá, co je jí příjemné.

Pokud má v přírodě ideální podmínky, rychle se množí. Během roku můžete z řasokoule odpadnout i 10 malých chomáčků řasy, a právě z nich pomalu rostou nové řasokoule. Žijí dlouho, dokonce údajně existují řasokoule staré cca 100 let.

Péče je jednoduchá a zabere minimum času

Hledáte-li dárek pro svou milou, větší dítko nebo třeba kolegyni v práci, jsou řasokoule výborným řešením. Správný postup, jak se starat o řasokoule, zvládne každý.

Řasokoule mohou „bydlet“ kdekoli, kde se dá nalít voda a nádoba je průhledná. Ideální jsou dózy, které jsou k dispozici na rasokoule.eu, ale zvolit můžete jakoukoli jinou skleněnou nádobu, akvárium, velkou pětilitrovou sklenici a podobně. Umístění nádoby s řasokoulí nesmí být na okně nebo poblíž něho. Skvělé bude místo v koutě místnosti, nebo na poličce co nejdál od okna. Přímé světlo by časem spálilo řasokouli do žluta.

Jednou za dva týdny postačí vyměnit vodu, zároveň můžete řasokoule jemně proždímat v umyvadle s vodou. Tím se vyplaví nečistoty a dopřejete řasokouli příjemnou masáž.

Je na vás, jestli si koupíte jednu řasokouli, více do jedné nádoby nebo více kusů a každou dáte do samostatné nádoby, které umístíte vedle sebe pro výborný efekt. V každém případě získáte či věnujete krásnou dekoraci, která se všude hodí a vynikne.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.