Vyberte možnost Stránka

Jak na to, aby se jí u vás doma líbilo? Dáme bezva tipy

Jak na to, aby se jí u vás doma líbilo? Dáme bezva tipy
Rate this post
!AdSense – before contentPár vzrušujících schůzek, pár povedených rande a teď vás čeká její návštěva u vás doma? Dáme vám tipy, jak zútulnit své bydlení, aby se vám v něm dobře žilo a jí se líbilo.

Pánské hnízdo je většinou místem, kde vládne čistý minimalismus, tmavší barvy a dekorací je například boxovací pytel, sbírka láhví od whisky nebo cyklistické kolo. Pro muže mládence je to vrchol stylu a příjemného prostředí, ženy už to tak vnímat nemusí, ale to je vám většinou jedno.

Pokud jste ovšem potkal ženu s velkým Ž, která by mohla být to pravou, určitě chcete, aby se jí u vás doma líbilo.

Dáme vám několik tipů, jak své čistě pánské doupě zútulnit a dodat mu na “ženském“ pohodlí. 

Obsah článku

Pohovka, ze které se “posadí“

Pohovka je hned po posteli nejdůležitějším nábytkem pro dámské návštěvy. Právě na gauč ji totiž usadíte, a právě tam také rozjedete svou snahu, o to, aby se knoflík její přiléhavé blůzky rozepnul. V případě, že je pohovka pohodlná a žena (i vy) se na ní cítí dobře, věřte, že postoupení na další metu přijde až nečekaně brzy.

pohovka-biano

Výběr nové pohovky vám usnadní katalog Biano, který nabízí nepřeberně inspirace a tipů. Foto: www.biano.cz/produkty/pohovky-a-gauce

Nalaďte tu správnou atmosféru

Jistě, že sklenka kvalitního vína udělá své, ale bez správné atmosféry to prostě nepůjde tak snadno. Intimní prostředí svádí ke slovním i fyzickým důvěrnostem, které vedou do ložnice.

Vytvoření takové romantické atmosféry není nic těžkého, stačí mít dobré osvětlení. Lampy a lampičky udělají větší službu než centrální osvětlení, vykouzlí úžasnou romantiku, při níž se jí jazyk i ty zmíněné knoflíčky na blůzce snadno uvolní.

lampa-biano

Inspirace a konkrétního nábytku je na webu Biano opravdu hodně! Foto: www.biano.cz/produkty/stojaci-lampy

Konečně v ložnici!

Chcete ji ráno vidět oděnou jen ve své pracovní košili a hrnkem čerstvé kávy v ruce? Toho se dočkáte jen v případě, že se její návštěva protáhne a ona přespí. Nalákat ji do ložnice může být oříšek! Pokud se do postele nedostanete v rámci vášnivého odhazování svršků, je třeba na to jít chytře. Co takhle jí ukázat nové povlečení, které je úžasně pohodlné a vás zajímá její názor na něj? Žádná neodmítne možnost zhodnocení vašeho stylu bydlení, a jakmile jednou do “místnosti lásky“ vkročí, máte vyhráno!

povleceni-biano

Vybrat povlečení bude hračka díky náloži inspirace na portálu Biano! Foto: www.biano.cz/produkty/povleceni

Kde čerpat inspiraci a najít tipy na hezčí bydlení?

Biano je web o bydlení, na kterém moderní muži najdou inspirační fotky – více než 60 000 fotek interiérů a exteriérů od českých designerů a téměř 400 000 produktů ze stovek shopů.

Více na www.biano.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.