Vyberte možnost Stránka

Známe “klíč“ k dobře vypadajícímu notebooku – Zjistěte, jak na úžasnou proměnu svého pc!

Známe “klíč“ k dobře vypadajícímu notebooku – Zjistěte, jak na úžasnou proměnu svého pc!
Rate this post
!AdSense – before contentVáš starý “noťas“ už nikoho neoslňuje? Dejte mu nový kabát a buďte v kanclíku opět za toho výjimečného. Poradíme, jak na to!

Úžasné samolepky na klávesnice promění starý, nudný počítač v nic menšího než slavné umělecké dílo. 

Uvidíte, že všechny kolegyně/milovnice umění se najednou budou náramně často objevovat u vašeho stolu a “prosit“ o rande.

Speciální nálepky pojmenované Keyshorts se velmi snadno nalepí, a když omrzí, snadno je odstraníte. V nabídce jsou v eko verzi, různých rozměrech a hlavně motivech.

Najděte si svůj styl, své umělecké dílo, které vám zpříjemní práci na počítači a možná dopomůže k oslovení krásných kolegyň v práci.

Ženy milují umění a muže, kteří se nebojí být jiní!

pc-klavesnice-3 pc-klavesnice-2 pc-klavesnice-4 pc-klavesnice-5 pc-klavesnice-6

Tyto nálepky se dají pořídit na Etsy

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.