Vyberte možnost Stránka

Když chce mít dítě slona na zahradě a žirafu v kuchyni!

Když chce mít dítě slona na zahradě a žirafu v kuchyni!
Rate this post
!AdSense – before contentKladný vztah dítěte ke zvířatům není nijak výjimečný! Však už odmalička dítěti ukazujeme pohádkové knížky se zvířátky, kupujeme jim jednotlivé figurky zvířátek a již odmalička s nimi navštěvujeme zoo.

Nemůžete se pak divit, když děti ke zvířátkům tak přilnou. Často krmí pejska své babičky, chodí navštěvovat rybičku od sousedky a samy marně přemýšlí, proč také doma nemají nějaké roztomilé zvířátko, o které by se tak rády postaraly.

Takový slon na zahradě by jistě nebyl k zahození a žirafa by našla své místo třeba v kuchyni! Co na tom, že by jí hlava trčela komínem? To by byla senzace u sousedů! Z celého světa by se lidé sbíhali, aby viděli živoucího slona u psí boudy. Její původní majitel by se jen marně snažil získat svou boudu zpět. Při představě slona nebo žirafy v obývacím pokoji nebo na zahradě se rodičům protáčí panenky a raději ani nechtějí pomyslet na vysoké účty za krmení!

Jenže jak vymluvit tak velkého domácího mazlíčka zcela rozhodnutému dítěti?

Jen stěží! Zkusit byste mohli takovou adopci! Věděli jste, že si v zoologické zahradě můžete adoptovat zvířátko? Adopcí se rozumí fakt, že budete na vámi vybrané zvíře přispívat určitou finanční částkou. Tak se může vaše dítě ve škole chválit, že má adoptovanou opičku, zatímco vy se budete v práci chválit, jak jste to všechno hezky vymysleli! Ale pozor, pod pojmem adopce si mnohé děti představí, že si opičku ze zoo odnesou rovnou k sobě do postýlky!

Představa, že bude adoptovanou opičku pouze navštěvovat se mu líbit nemusí. Naštěstí jsou tady i jiná zvířátka a domácí mazlíčci, které můžete mít v bytě, aniž by vám žirafí krk proboural díru k sousedům! Věděli jste, že vzdálený příbuzný slonů je daman? Daman je savec připomínající králíka nebo morče. Tak můžete dětem vysvětlit, že než se pokusíte o opravdového slona, můžete začít třeba s jeho příbuzným! A dítěti zakupte morče nebo králíka. Je více, než pravděpodobné, že váš rošťák na slona co nevidět zapomene.

zoo-3
Ať už dítěti pořídíte hlodavce nebo papouška, jedno je jisté. V chovatelských potřebách ZOOMIX zakoupíte vše potřebné. Krmiva, zubní péči, vitamíny, hračky, přepravky, vybavení klecí…prostě vše, co bude váš nový domácí mazlíček ke svému komfortu potřebovat.

zoo-2

 

A co dříve začalo slonem, může skončit třeba dlouholetým přátelstvím s roztomilým morčetem!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.