Vyberte možnost Stránka

Ruční mytí aut – Nechte o svého čtyřkolého miláčka pečovat!

Ruční mytí aut  – Nechte o svého čtyřkolého miláčka pečovat!
Rate this post
!AdSense – before contentPravidelně jezdíte do myčky aut, ale spokojení příliš nejste? Navíc vám poslední dobou přibývají škrábance na laku? Přestaňte jezdit do automyčky, čistotu vozu vám zajistí jemné a pečlivé ruční mytí od Drive-services!

Jste puntičkář, co se týká vzhledu vašeho auta? Na skle nesnesete žádnou šmouhu a nánosy hmyzu nebo dokonce zaschlý ptačí trus vás přivádí k šílenství?

Nečistoty na předním skle či zpětných zrcátkách vadí snad každému řidiči, přes zaschlou špínu a šmouhy se jen velice těžko udržuje 100% pozornost. Řízení se tak může stát nebezpečné a v nejhorším případě vést až k autonehodě. Předejděte riziku bourání a nechte si vůz pravidelně čistit.

O dokonalé vyčištění vozidla se vám postará Drive-services, Autoservis Praha 9

Automyčka vs. Ruční mytí

Jen málokterý motorista má v dnešní době čas svého čtyřkolého miláčka mýt svépomocí, mnohem častější volbou je automyčka. Ta svými hrubými kartáči nečistoty z velké části odstraní, ale přitom také poškrábe lak vozu. Chcete-li předejít stále novým rýhám v laku, pak doporučujeme vyzkoušet ruční mytí v Drive-services. K čistotě vozu tam přistupují z pečlivostí i potřebnou jemností.

Automyčka                                                            Ruční mytí v Drive-services

– Kartáče poškrábou lak                                           + Mycí práce prováděné ručně

– Výsledek i tak není 100%                                       + Automobil je dokonale čistý

 

Ruční mytí v Drive-services – Postup

Nejdříve se na lak auta nanese jemný a dostatečně účinný prostředek na odstranění hmyzu. Ten se po době působení spláchne vysokotlakým čističem (WAP). Následuje ruční mytí auto-šampónem a jemnou houbou, který se opět spláchne WAPkou a pak se auto vysuší do sucha. Posledním krokem je nástřik vosku, opláchnutí a konečné vysušení za pomoci jelenice.

drive-services

Autoservis Praha 9 Drive- Services

Mezi nabízené služby nepatří pouze ruční mytí aut Praha 9, v nabídce jsou také běžné opravy, kontroly a servis všech typů vozidel. Samozřejmostí je i pneuservis, který je sice doplňkovou, přesto však kvalitně odváděnou službou.

Autoservis funguje již řadu let a za tu dobu si získal oblibu u motoristů nejen za odborně a profesionálně odváděnou práci, nýbrž i za komplexnost služeb a příznivé ceny. Díky modernímu vybavení dílen autoservis nabízí lakování vozů, klempířské práce i náročné opravy elektroniky.

Potřebujete opravit vůz nebo ho pečlivě umýt? Jste z Prahy nebo okolí? Navštivte Drive-services.cz 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.