Vyberte možnost Stránka

Tablet si do svého vozu pořizuje stále více řidičů. Proč?

Tablet si do svého vozu pořizuje stále více řidičů. Proč?
5/5 - (1 vote)

 

Co je to tablet, to nemusíme připomínat. Jde o zařízení, které je někde mezi mobilním telefonem a klasickým notebookem. Z toho plynou i možnosti využití. Nutno říci, že ty přijdou vhod i celé řadě motoristů. Potvrzuje to i stále stoupající počet lidí, kteří si ho kupují. Proč?

Jako náhrada klasické navigace

Dojet do cíle je při každé cestě priorita. Základem by mělo dojet nejenom bezpečně, ale také správně, rychle a samozřejmě nejkratší cestou. A tak se tablet může jevit jako dobrá náhrada klasické navigace. Dnes není problém pořídit držák tabletu do auta, kam se následně tablet umístí a může posloužit každému řidiči. Vybrat ten pravý přitom nemusí být složité. Stačí se zaměřit na věci, jako je:

  • Výrobce a typ
  • Operační systém
  • Velikost úhlopříčky

Pro zabavení dětí

Cestování z dětmi je doporučováno spíše jenom na kratší cesty. Jakmile se cestuje delší dobu, už to může být problém. Děti začnou zlobit a nudit se. A zde může přijít na řadu využití tabletu. Stačí jenom pořídit držák na opěrku hlavy. Do něho se dané zařízení umístí, a to tak, že bude přímo před očima vašich dětí. Následně jim stačí pustit oblíbený film a o zábavu i na delší jízdy mají postaráno. A  to stejné platí o každém, kdo nemá rád dlouhé cesty vozem a sedí vzadu.

Jako praktický pomocník

Tablet v autě může mít i celou řadu dalších funkcí. Kromě toho, že může posloužit jako navigace nebo multimediální centrum se může hodit třeba i na natáčení trasy, a to díky kameře, která je dnes součástí daných zařízení. Varianty určené na SIM kartu umožní nejenom bezpečné telefonování, ale mohou nabídnout i možnost využívat datového připojení. A to i ve formě klasické Wi-Fi, která bude v celém autě dostupná. Ideální pro toho, kdo se bez internetu neobejde. Hodit se však může i klasický prohlížeč, třeba pro dohledání různých důležitých informací.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.