Vyberte možnost Stránka

5 hraček pro muže aneb na čem chlapi ujíždí

5 hraček pro muže aneb na čem chlapi ujíždí
Rate this post

Snad každý chlap má něco, bez čeho se jednoduše neobejde. Vybrali jsme to nejzásadnější, najdete se v tom i vy?

Milujete rychlá auta?

Začíná to už v dětství. Sbírka autíček a bitky na pískovišti o nejlepšího angličáka. Malí kluci zkrátka na svoje modely aut nedají dopustit a neradi se o ně dělí. Asi nikoho nepřekvapí, že v dospělosti to funguje úplně stejně, jen kluci vymění modely autíček za skutečná žihadla. V zásadě nezáleží na tom, jestli doma parkujete Škodu a sníte o tom projet se v Lamborghini Veneno, nebo patříte mezi hrstku šťastlivců a v garáži vám stojí nejnovější model Posrche. Záliba zůstává pořád stejná – rychlá auta.

Zahrát si jednu hru…

Ještě, že máme ty nové technologie. A že je, z čeho vybírat. Chlapi milují hraní. Xbox, PlayStation nebo počítač a k tomu tisíce různých her. Střílečky, strategie, závody. Na světě snad není chlap, který by si občas rád neodpočinul od té své a neponořil se do nějaké hry. Ještě lepší, než hraní v jednom, je pak parta kámošů, pivko, pizza a křeč v prstech až do rána.

Co tahle projet svůj stroj

A jsme zase u toho. Rychlost a adrenalin. Motorkáři mají jedno společné. Milují svůj stroj a vyjížďky na něm. Jsou schopní několik hodin v kuse naklepávat svůj zadek v nepříliš pohodlné pozici, aby se projeli, vyčistili hlavu a užili si rychlou jízdu nebo pěkně vykrouženou zatáčku. Někteří pak tráví ještě dlouhé hodiny tím, že svou motorku čistí a leští

Chvilka odreagování u stolního fotbálku

Když pánové zrovna nehrají hry, rádi si zajdou s kamarády na pivo a dají pár zápasů ve stolním fotbálku. Kdo ho koupí domů, u toho se zbytek osazenstva schází a ten si může diktovat. Pravdou ale je, že stolní fotbálek si už našel svoje místo i v kancelářích. Proč by taky ne? Jeden zápas neuškodí, dva končí remízou, tři vzbudí chuť na další hru.

Lovení žen máme v krvi

Ne, že by snad ženy byly něco jako hračky. Ale muže zkrátka baví jejich lovení a dobývání. A to je samo o sobě vlastně taky hra. Honba za kořistí, na jejímž konci čeká v mnoha případech sladká odměna minimálně v podobě sexu. A muži rádi vyhrávají svoje odměny. Tak co, poznali jste se alespoň v něčem?

 

 

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.