Vyberte možnost Stránka

Co všechno si ženy barví? Vlasy i chlupy!

Co všechno si ženy barví? Vlasy i chlupy!
Rate this post
!AdSense – before contentProhlédněte si fotky, které pobaví a možná i trochu podráždí žaludek! Chlupaté ženy začaly své porosty barvit!

To, že je ochlupení opět v módě, zjistíte při každé návštěvě sauny. Ovšem možná nevíte, že trend přikazuje chlupy nejen mít, ale také je obarvit? Mnohé ženy už se aktuální módě přizpůsobily!

Která barva vás nejvíce vzruší?

chlupy-10 chlupy-9 chlupy-8 chlupy-7 chlupy-6 chlupy-5 chlupy-4 chlupy-3 chlupy-2 chlupy-1

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.