Vyberte možnost Stránka

Děti s vousy – Nový hit internetu!

Děti s vousy – Nový hit internetu!
Rate this post
!AdSense – before contentPodívejte se na největší sbírku fotografií dětí s vousem!

Na internetu se opět začíná rozmáhat nový trend, tentokrát se jedná o děti s plnovousem. Jde o úpravu, která rozesměje každého!

Přinášíme vám malou ochutnávku dětských vousů!

Kompletní seznam najdete na stránkách kidswithbeards.tumblr.com

Zdroj obrázků: kidswithbeards.tumblr.com

vousy-1 vousy-2 vousy-3 vousy-4 vousy-5 vousy-6

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.