Vyberte možnost Stránka

Neuvěřitelné portréty bezdomovců

Neuvěřitelné portréty bezdomovců
Rate this post
!AdSense – before contentChodíme kolem nich, ale nevnímáme je. Podívejte se na neuvěřitelné portréty bezdomovců od fotografa Jeffriese Lea.

Účetní a fotograf samouk Jeffries Lee začal svou fotografickou kariéru díky jednomu incidentu, který se mu stal v metru v Londýně. Pokusil se totiž vyfotografovat mladou bezdomovkyni, která byla schoulená ve svém spacáku. Když však foto pořídil bezdomovkyně se zvedla a nakopla ho pravé nohy. Jeffriesovi bylo tak trapně a tak se rozhodl omluvit a zkusit to s bezdomovkyní jinak po dobrém.

Tento incident změnil zcela Jeffriesovi pohled na jeho práci. Jeho objekty se staly bezdomovci z USA i Evropy, které přesvědčuje k focení penězi, cigaretami a jídlem… . Jeho fotografie Vás ohromí neuvěřitelnými detaily obličejů, které jsou plné těžkých životních příběhů, vrásek a silného pohledu.

Zaujaly Vás tyto portréty?

portrety-bezdomovcu-1 portrety-bezdomovcu-19 portrety-bezdomovcu-18 portrety-bezdomovcu-17 portrety-bezdomovcu-16 portrety-bezdomovcu-15 portrety-bezdomovcu-14 portrety-bezdomovcu-13 portrety-bezdomovcu-12 portrety-bezdomovcu-11 portrety-bezdomovcu-10 portrety-bezdomovcu-9 portrety-bezdomovcu-8 portrety-bezdomovcu-7 portrety-bezdomovcu-6 portrety-bezdomovcu-5 portrety-bezdomovcu-4 portrety-bezdomovcu-3 portrety-bezdomovcu-2

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.