Vyberte možnost Stránka

Proč se opilí lidé chovají tak, jak se chovají?

Proč se opilí lidé chovají tak, jak se chovají?
Rate this post
!AdSense – before contentAlkohol Vás občas dostane do situací, které za střízliva nemůžete pochopit. Konečně je tu vysvětlení, proč lidé v opilosti dělají takové blbosti.

Věci vypadají trochu jinak, když jste v podnapilém stavu. Naštěstí je tu užitečný průvodce, který pomáhá pochopit, jak alkohol ovlivňuje mozek. Opilý člověk si vždy myslí, že to co dělá, je ten nejlepší nápad ze všech.

Obrázky jsou jednoduché na levé straně je realita a na straně pravé je pohled opilého člověka.

Hezky se bavte!

pohled-v-opilosti-1 pohled-v-opilosti-2 pohled-v-opilosti-3 pohled-v-opilosti-4 pohled-v-opilosti-5 pohled-v-opilosti-6 pohled-v-opilosti-7 pohled-v-opilosti-8 pohled-v-opilosti-9 pohled-v-opilosti-10

Zdroj: collegehumor.com

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.