Vyberte možnost Stránka

Ryby jako lidé

Ryby jako lidé
Rate this post
!AdSense – before contentBlíží se čas Vánoc, čas, kdy je ryba snad nejprodávanějším masem. Pařížský umělec Anne-Catherine Becker-Echivard se rozhodl vyzdvihnout rybu ze statusu pokrmu na umění. Podívejte se, jak to dopadlo.

Francouzský umělec miloval ryby již od malička. Rád rybařil, rád ryby jedl. V dospělosti se věnoval umění a pak ho napadlo, že by se pomocí ryb dal vyjádřit jeho názor na dnešní společnost. K vytvoření svého uměleckého díla potřeboval hlavy ryb, které získával z rybích továren. Své umění tedy považuje nejen jako recyklaci nevyužitých částí ryb, ale i jako způsob k vyjádření.

Z nevyužitých hlav ryb se tak staly postavy, které parodují lidi, jejich konzumní život, práci, styl žití.

ryby-jako-lidi-1
ryby-jako-lidi-2ryby-jako-lidi-9 ryby-jako-lidi-8 ryby-jako-lidi-7 ryby-jako-lidi-6 ryby-jako-lidi-5 beer 062 ryby-jako-lidi-3
Oui 071

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.