Vyberte možnost Stránka

Nebaví vás zatuchlá kancelářská móda? Opposuits jsou pro muže, kteří se neberou tak vážně!

Nebaví vás zatuchlá kancelářská móda? Opposuits jsou pro muže, kteří se neberou tak vážně!
Rate this post
!AdSense – before contentV kanceláři je to jedna velká nuda? Zavlečte mezi své kolegy trochu té módní zábavy. Přece nemusíte být každý den stále pan dokonalý.

Staňte se panem dokonalým, který má smysl pro humor!

Uvidíte, že právě v obleku od Opposuits dostanete kladnou odpověď na pozvání na kafe od každé slečny i nové kolegyně!

Originální obleky

Značka Opposuits nabízí moderních mužům nezapomenutelné, na míru dělané, polyesterové obleky za pouhých 99 USD (cca 2 300 korun). Nekupte to!

Potřebujete oblek pro tematický večírek, uvolněný pátek nebo sólo lov kočiček v baru? Žádný problém!

Opposuits nabízí mužům kvalitu, jedinečnost a výjimečný styl. Je to pro každého chlapa, který se nebere příliš vážně a přesto si chce zachovat smysl pro originální styl oblékání.

Tohle jsou zkrátka obleky pro radost!

opposuits-2

oppo-4

V nabídce najdete i klasické obleky pro stylové muže

opposuits-1

Více info: opposuits.com

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.