Vyberte možnost Stránka

Třpytkové šílenství aneb nový trend v pánském stylu vousů

Třpytkové šílenství aneb nový trend v pánském stylu vousů
Rate this post
!AdSense – before contentMáte pocit, že krása plnovousu je o jeho dokonalém zastřižení? V tom případě vás vyvedeme z omylu, aktuální trend nastolil tak trochu šílenou úpravu vousů.

Dvojice vousáčů The Gay beards se rozhodla své plnovousy obvzláštnit svátečním zdobením. Jejich třpytkové šílenství se chytlo a tisíce mužů jejich vzhled kopíruje.

Přidáte se i vy? 

Nic nového, přesto to má obrovský úspěch!

O zdobení plnovousů se pokoušeli už jiní, a že jich bylo hodně! V minulosti jsme vás upozornili hned na několik způsobů zdobení.

Připomeneme si třeba květinovou éru a letní beach styl, kdy si muži své vousy barvili.

Za zmínku pak stojí loňské vánoční svátky, které si vousáči po vzoru Movemberu přejmenovali na Decembeard

Chcete vědět, jak si ozdobit vousy na Vánoce

Mimo letní a vánoční období, kdy nejsou k dispozici čerstvé květiny nebo vánoční ozdoby, není výjimkou vyšperkovat svůj vous čímkoliv se namane.

trpytky-vous-1

The Gay beards si tyto nápady přivlastnilo a svůj Instagram účet plní stejně hravými kreacemi, které už mají přes 123 tisíc followerů.

Zpátky ke třpytkám!

Ptáte se, co je ke zdobení vousů vede?Láska a smích jsou dvě hlavní věci, o které se snažíme. Budeme v tom pokračovat, dokud jich svět nebude mít dost,“ tvrdí dlouholetí přátelé Johnathan Dahla a Brian Delaurenti o třpytkovém trendu, který rozpoutali na všech sociálních sítích.

Chcete také svůj “zlatovous“?

Pokud vás tenhle look zaujal, rozhodně si nenechte ujít manuál, jak na něj.

trpytky-vous-2

Jak se vám tento trend líbí? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.