Vyberte možnost Stránka

Originální vánoční svetry pro muže – Slaďte svůj outfit se svátky!

Originální vánoční svetry pro muže – Slaďte svůj outfit se svátky!
Rate this post
!AdSense – before contentNevíte, co na sebe během svátků? Originální vánoční svetry pro muže jsou jasnou a trendy volbou!

Pryč už je doba, kdy byly vánoční svetry se soby a stromečky pro smích. Původně módní trapas dostal od módních domů zelenou a nutno podotknout, že nový stylový kabát svetrům vážně prospěl.

Nezbývá nám nic jiného, než doporučit, aby se nějaký ten pletený originál dostal i do vašeho šatníku. 

Pánské vánoční svetry jsou k dostání v obchodních řetězcích v mnoha podobách a tematických designech. Vybrat si nebude snadné, ale ať už zvolíte jakkoliv, nošení svetrů už nebude trapné!

Vánoční svetr vám pomůže získat uvolněný, mladistvý look!

Jako blbec vypadat nebudete!

Svátky jsou obdobím uvolnění, kdy si člověk užívá domácí pohodu, dobré jídlo, společné sledování vánočních romanťáren a pohádek. Nostalgie je na každém rohu, tak proč si neodpočinout od módního diktátu všudepřítomné dokonalosti.

Sledování pohádek, pojídání cukroví a rozbalování dárků bude s vánočním svetrem hned veselejší. Ukažte, že se umíte odvázat!

Nebojte se, že budete za blbce, aktuální nabídka svetrů je slušivá, ne jako tyhle hrůzy!

vanocni-svetry02

Pokud se vám nelíbí motiv stromečků, zvolte stylovějšího soba, veselé tučňáky nebo sněhové vločky. V jejích očích se tak proměníte v roztomilého kluka, který je se svým rošťáckým úsměvem tak sexy! Foto: Asos

Jděte do toho spolu!

Vánoční návštěvy a domácí večírky dostanou úplně jinou atmosféru, když budete oblečeni do svetrů stejného motivu. Ukážete tak rodince, přátelům a hlavně jí, že tvoříte pár! Může jít tak trochu o posunutí vašeho vztahu zase na další level.

Nevíte, co jí dát pod stromeček? Christmas jumper pro dvojice je originální nápad, který jí nadchne. 

vanocni-svetry01

Noste vánoční svetr se sebevědomím!

K televizi, ale i na návštěvu k rodičům a pánskou jízdu… Proč ne! Vánoční svetr se může stát součástí vašich zimních a svátečních outfitů. Stačí si jen vyhrát s kombinováním a rádoby vtipný svetr se stane stylovou součástí oblečení.

Čtěte také: Jak si vybrat pánský svetr na podzim a zimu 2015?

Navlékněte ho na košili a tradá do ulic!

vanocni-svetry03

Nosíte vánoční svetry? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.