Vyberte možnost Stránka

Pánské hodinky – jak si vybrat ty pravé?

Pánské hodinky – jak si vybrat ty pravé?
Rate this post
!AdSense – before contentKaždý muž potřebuje hodinky. Hodinky jsou stejně tak, jako například tričko nebo kalhoty důležité. A řeknou o člověku mnoho. Proto je jejich výběr velice důležitý. Jak ale v široké nabídce klenotnictví a internetových obchodů poznat ty, které se hodí právě pro Vás? Poradíme Vám na co si dávat pozor a prozradíme Vám několik tipů, jak poznat ty správné hodinky.

Obsah článku

Na co se zaměřit

Existují dva typy sklíček: minerální sklo a syntetické safírové sklo. Minerální stojí méně, ale daleko snadněji se rozbije. Syntetické safírové sklíčka jsou mnohem více odolnější vůči poškrábání a rozbití.

Kromě sklíčka, je důležité, který kov byl pro výrobu hodinek použit. Kvalitnější hodinky mají vazby z masivního kovu, zatímco méně kvalitní mají kovové vazby duté. Pokud si nejste jist, jaký typ vazby konkrétní hodinky mají, můžete to zjistit pohledem na boční stranu vazby nebo se popřípadě informovat u prodávajícího. Při výběru si také všimněte kvality sponky. Volte sponky s pevnou kontrukcí.

Pánské hodinky

Země původu

Přestože švýcaři byli dlouho jedničkou v oblasti kvalitních hodinek, japonci je začínají následovat. Mezi japonské značky patří Casio, Citizen a Seiko. Ale ani hodinky z Ameriky nezklamou. Například značka Invicta je na trhu již od roku 1837 a nabízí hodinky všech cenových kategorií. Pokud tedy nemáte tolik finančních prostředků, hodinky Invicta by mohli být to pravé právě pro Vás.

Řemínek

Mohou být vyrobeny z různých materiálů. Z kůže, kovu nebo plastu. Je na Vás, který materiál Vás osloví. Vždy však volte kvalitu. Vždyť právě řemínek je jedním z nejvíce namáhaných částí na hodinkách.

Pánská hodinky

Hmotnost

Je na Vás, jak moc těžké hodinky chcete nosit. Kvalitní hodinky jsou obvykle lehčí. Je to tím, že na dražší hodinky se používá kvalitnější materiál.

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.