Vyberte možnost Stránka

Brašnářství Tlustý představuje tip na vánoční dárek – Luxusní kožený zápisník na míru vašemu stylu

Brašnářství Tlustý představuje tip na vánoční dárek – Luxusní kožený zápisník na míru vašemu stylu
Rate this post
!AdSense – before contentNa úkoly i nápady: Kožený zápisník si přizpůsobíte svému stylu! 
Praktický pomocník i stylový vánoční dárek pro náročné. Limitovaná edice kožených zápisníků z rodinné dílny Brašnářství Tlustý zaujme svým originálním designem v japonském stylu Midori a praktickým provedením. Stejně jako ostatní produkty se vyrábí na míru a můžete si uzpůsobit jak jeho barvu, tak vnitřní vybavení.
Zápisník se oproti běžným diářům na první pohled odlišuje elegantními propracovanými koženými deskami s praktickou gumičkou. Díky kvalitní italské kůži si desky udrží odstín i po několika letech. Vybírat lze z několika barevných odstínů kůže, k nimž sladíte i barvu vnitřních desek a šití. Zápisník s kontrastním šitím se tak snadno stane elegantním módním doplňkem.
Vnitřní výbava vznikla ve spolupráci s Knihařstvím Rak a obsahuje tři bločky ze špičkového papíru, které si lze rovněž uzpůsobit aktuálním potřebám – mohou být prázdné, linkované, čtverečkované nebo s týdenním diářem na rok 2021. Uvnitř zápisníku najdete také praktickou vnitřní kapsu na drobné lístky a speciální kapsu na vizitky.
Chcete zápisník věnovat jako vánoční dárek nebo máte rádi personalizované věci? Nechte si na kožené desky vyrazit monogram, logo nebo třeba osobní věnování. Kožený zápisník na míru od Brašnářství Tlustý stojí v základní konfiguraci 940 Kč, lze ho přizpůsobit na míru každému zákazníkovi a dostáváte k němu doživotní záruku.
!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.