Vyberte stránku

Chybí vám slušivá a praktická taška nebo aktovka? Víme, kde se poohlédnout

Chybí vám slušivá a praktická taška nebo aktovka? Víme, kde se poohlédnout
Chybí vám slušivá a praktická taška nebo aktovka? Víme, kde se poohlédnout
5 (100%)
celkem 1 hodnocení

Tak jako naše něžnější polovičky, i my muži potřebujeme tašku, batoh, nebo jiné zavazadlo, ve kterém přemístíme vše, co potřebujeme. Ať už jdeme do práce, na výlet, na nákup, nemít kde odložit peněženku, telefon, klíče a další nutnosti je velmi nepraktické. Boulící se kapsy kalhot nebo bund jsou nevzhledné, také nabádají ke krádežím. Ideální je mít proto nejen batoh, který většinou doma máme, ale nehodí se vždy, ale i praktickou tašku hodící se takřka ke všem outfitům.

Bohaté využití tašky

Jestliže hledáte menší zavazadlo, které bude slušivé k riflím, plátěným kalhotám, kraťasům, ke všemu oblečení, kdy nejsme úplně formální, bude vám vyhovovat taška přes rameno. K dostání jsou v mnoha barevných provedeních, v mnoha podobách, co se ušití týče. Tento typ tašky může mít postranní kapsičky, ale také nemusí, jejich podob je skutečně mnoho.

Dříve se podobným taškám říkalo „žebradlo“ a bylo velmi oblíbené. Teď má jiný design, ale obliba zůstala. Důvodem je, že vám nezavazí, můžete ji přetočit na stranu, na záda i na břicho a snadno v ní hledat, co potřebujete, aniž byste ji museli sundat.

Skvělé je, že jsou k dostání za velmi přijatelnou cenou ve srovnání s kvalitou, může si ji dovolit každý muž. Samozřejmě seženete i dražší kousky, zvláště, pokud jsou použity drahé materiály, nebo jde o světoznámého výrobce. Taška přes rameno je i skvělým dárkem k Vánocům pro každého muže.

Do práce i na schůzku

Pokud pracujete v kanceláře, alespoň občas jste vyslán na služební cestu, účastníte se porad a podobně, určitě vám přijde vhod aktovka. Pánské aktovky mají velmi dlouhou tradici pro jejich praktičnost a vzhled. Vložíte do nich dokumenty, menší elektroniku, diář, ale také menší svačinu. Přitom elegantní vzhled, kdy jste např. v obleku, žádným způsobem nenaruší. Je skvělé mít doma alespoň dvě, černou a hnědou, které nosíte v závislosti na tom, jakou barvu obuvi ten či onen den právě máte.

Bohatou nabídku tašek před rameno i pánských aktovek, ale také peněženek, opasků a dalšího zboží nejen pro muže, ale i ženy, najdete na stránkách panskaelegancia.sk. Projděte je a potěšte sebe, nebo své milé při příležitosti blížících se Vánoc.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!