Vyberte možnost Stránka

Nejoriginálnější pánský módní doplněk? Motýlek. Dřevěný

Nejoriginálnější pánský módní doplněk? Motýlek. Dřevěný
5/5 - (8 votes)


Pánové, dávno pryč jsou doby, kdy vám bylo odpuštěno kdejaké módní faux-paus. Pánská móda zažívá boom. Při pracovním pohovoru nebo na prvním rande už nepochodíte v beztvarém saku a kalhotách bez špetky vkusu a fantazie. Chcete-li zaujmout, vybírejte pečlivě jednotlivé kusy oblečení a ještě obezřetněji doplňky. Dřevěný motýlek je teď hit.

Může vás motýlek překvapit? Může, a jak!

Možná jste dosud patřili k mužům, kteří před motýlky upřednostňovali kravaty. Velká chyba! Nic proti kravatám, ale takový motýlek dokáže váš outfit báječně oživit. A navíc, když je vyroben z tak zajímavého materiálu, jakým je dřevo. MIDORINI vyrábí motýlky ručně, takže každý kus je jedinečný. Pořiďte si dřevěné motýlky do vašeho šatníku. A počítejte s tím, že dostanete od žen i mužů přívlastek stylový, originální, šmrncovní.

Nevybírejte jen podle vzhledu. Nakupujte podle vašeho naturelu

Nemusíte být zrovna businessman, abyste si mohli dovolit nosit tento skvost. I ti však najdou mezi krásnými dřevěnými motýlky ten „svůj“. Propracované detaily na světlém i tmavém dřevě vám dodají na sebevědomí a snadno přesvědčí obchodní partnery o vašem neotřelém a novátorském myšlení. Je jasné, že kdo nosí dřevěný motýlek, nebude nudný patron, že? Vy ostatní můžete směle obohatit outfit o dřevěný motýlek na každou cestu. Coby dobrodruzi oceníte motýlky vyřezané třeba z leopardího stromu rostoucího v Brazílii nebo ze vzácného Ebenu Macassar nacházejícího se na ostrově Sulawesi.

Do chomoutu stylově

Zapomeňte na fádní svatbu. Jde přece jen o jeden z nejvýznamnějších dnů vašeho života. Abyste si i po letech rádi prohlíželi fotografie z obřadu a hostiny, dolaďte váš svatební oblek o dřevěný motýlek. Může se pro vás stát jakýmsi talismanem štěstí. Třeba ten z buku. Věděli jste, že buk prý ochraňuje před zlými silami? A to je ve svatební den víc než žádoucí, co říkáte?

Podívejte se na celou nabídku dřevěných motýlků s příběhem nové české módní značky MIDORINI zde https://www.midorini.cz/.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.