Vyberte možnost Stránka

Léto se blíží! Mrkněte na letní trendy styl a vysekanou figuru Davida Gandyho!

Léto se blíží! Mrkněte na letní trendy styl a vysekanou figuru Davida Gandyho!
Rate this post
!AdSense – before contentTeplé počasí konečně nutí odhazovat teplé svršky. Co nevidět se budete balit na dovolenou, zjistěte, co vám v kufru nemůže chybět!

Letní trendy styl v podání Davida Gandyho!

U značky Autograph ví, že léto je doslava za rohem. 

Proto nemeškali přizvali si ke spolupráci modela Davida Gandyho. Vznikla tak kolekce pánského oblečení na léto, která stojí vážně za to!

Tričko, plavky, stylové věcičky na pláž i do společnosti.

„Chtěl jsem navrhnout soubor oděvů, které by byly stylové, ale zároveň praktické. Něco, co by šlo nosit u plážového baru i večer na formálnější akci. Jednotlivé oděvy lze nosit samostatně, je možné je ale i různě kombinovat. A samozřejmě jejich pohodlí je předurčuje pro celodenní nošení.“

leto-2016-moda-1 leto-2016-moda-2 leto-2016-moda-3 leto-2016-moda-4

A co říkáte na trendy letní styl v nové kolekci vy?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.