Vyberte možnost Stránka

Čemu se vyhýbají muži, kteří mají svůj styl? Těchto 5 módních hříchů se jich netýká!

Čemu se vyhýbají muži, kteří mají svůj styl? Těchto 5 módních hříchů se jich netýká!
Rate this post
!AdSense – before contentKdo je muž se stylem? Třeba zrovna vy, pokud bezhlavě nesledujete módní novinky jen proto, že jsou aktuálně trendy. A čemu dalšímu se stylový muž v módě vyhýbá? 

Odhalili jsme tajemství stylovích mužů, kteří se ve světě módy pohybují jako ryba ve vodě. Tyto zásady dělají jejich outfity vždy perfektními a ty nejjednodušší kombinace dokonalými

Muži “stylaři“ vědí, že je důležité se zaměřit na detaily, nekupovat věci bez vyzkoušení a nosit jen to, co na 100% sedne. Nezanedbávají sebe, ani své oblíbené kousky v šatníku.

Existuje ale také několik věcí, kterým se vyhýbají obloukem. 

Módní hřích č. 1

Už jsme ho trochu načali o pár řádech výše, styloví muži nenosí aktuální trendy, jen proto, že je to momentálně in. I když má každá sezóna své novinky, které nabízí nové možnosti, ne vždy je třeba se jich chytat. Zaprvé kvůli nevyhovující postavě a zadruhé, držíte si přece nějaký ten svůj styl.

Módní hřích č. 2

Stylaři se neoblékají pro jiné, nýbrž pro sebe, pro vyjádření své osobnosti, pro potěšení z módy.

podzimni-moda-pro-muze-1

Najděte si svou “módní uniformu“, která vás nikdy nezklame. Tu jen stačí lehce doplnit o vhodné stylové doplňky. Foto: Pinterest

Módní hřích č. 3

Muži se stylem, mají šatník postavený tak,  aby nejen přesně odpovídal jejich stylu. Proč? Protože jinak by dopadli jako ti, kteří mají plnou skříň kousků (unáhlených nákupů), které se jim vlastně moc nelíbí a nejsou si jimi jistí. Když pak přijde na oblékání, takový muži ani nemají na sebe nic, v čem se cítili jistě, dobře a pohodlně.

podzimni-moda-pro-muze

Pokud si na sebe obléknete něco, nad čím hned od začátku váháte, převléknout! Foto: Pinterest

Módní hřích č. 4

Po příchodu z práce hodíte oblečení na hromadu dalších věcí na gauči a skočíte do svých oblíbených vytahaných trenek nebo rovnou do pyžama? Nedělejte to, stylový muž své oblečení s pozorností vybírá a s respektem se o něj stará. Každý kus ve vaší skříni něco stál, něco s vámi už zažil a někde s vámi byl. Čím větší péči svému oblečení dáte, tím déle v něm budete moc dělat parádu.

Čtěte také: Když pověsit, tak stylově! Ručně vyrobená, masivní ramínka za dřeva Mekko

podzimni-outfity-pro-muze

Postavte svůj pánský šatník na pevných základech. Na kouscích, které jsou nadčasové a dají se nosit nejednu (podzimní) sezónu. Foto: Pinterest

Módní hřích č. 5

Styloví pánové nenosí to, co jim dokonale nesedí. Na každém kroku se takový nesedící kus oblečení hne, posune nahoru nebo dolů, vyhrne se… Nebojte se proto občas zainvestovat a některé oblečení si ušít na míru. Například v případě obleku nebo košil nemůžete udělat lépe.

Jste módní hříšník? 

Mužský styl doporučuje:

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš pohodlně poslouchat hudbu doma i na cestách? Stylová sluchátka Apple AirPods jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.