Vyberte možnost Stránka

Když pověsit, tak stylově! Ručně vyrobená, masivní ramínka za dřeva Mekko

Když pověsit, tak stylově! Ručně vyrobená, masivní ramínka za dřeva Mekko
Rate this post
!AdSense – before contentPravidelně oživujete svůj pánský šatník o nové košile, saka a s pomalu končícím létem už přemýšlíte nad novým podzimním kabátem? Ceníte-li si skvěle padnoucího střihu a vysoké kvality u oblečení, pak ze svého měsíčního rozpočtu utrácíte nemalé částky.

Holt, ne všichni jsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci. 

Svým osobním stylem jistě dáváte najevo, že vám není jedno, do čeho se oblékáte. Předpokládejme tedy, že vám rovněž není lhostejné, jak své oblečení v šatníku věšíte. Chápejte, že košile za tisíce přece nemůže viset na “tenkém klacku z plastu“ za dvacku.

Milované kousky ze skříně si zaslouží péči v podobě masivního, ručně dělaného ramínka ze dřeva od českého výrobce Mekko.

Stylový odpočinek pro košile, saka i bundy

S oblečením je to stejné jako s muži. Každý moderní gentleman potřebuje po dni v práci odpočinek na komfortní pohovce, stejně tak tedy i jeho oblečení touží po zavěšení na ramínku, jenž bude respektovat jeho tvar.

Protože právě košile, saka i bundy potřebují podporu v těch správných místech. Za ohrožené lze označit především oblasti v ramenou – nevhodně velké, nestabilní ramínko může oblečení nešikovně vytáhnout, a to pak už nikdy nebude “sedět“ tak dobře.

raminko-mekko

Ručně vyrobené, masivní bukové ramínko nabídne nejen vaší košili komfortní stylový odpočinek. Foto: mekko-store.cz

Ramínko jako soukromý doplněk vás a vašeho oblečení

Jako moderní muž dbáte na své oblečení, pečujete o úpravu svého zevnějšku, ladíte vždy těmi správnými doplňky. Okolí vás vnímá jako pravého gentlemana. Důkazem toho, že nejde jen o nějakou hru pro veřejnost může být právě košilové ramínko Mekko. To totiž vidíte jen vy, vaše košile a šatník.

Jde čistě o vaše osobní potěšení pocházející z českých lesů, z pod českých ručiček. Mimochodem luxusní ramínka mají i kalhotovou tyč potaženou semišem – nic už tak nesklouzne.

raminko-mekko-02

Kdo by si byl pomyslel, že kus ručně opracovaného bukového ramínka může působit tak elegantně? Foto: mekko-store.cz

Jedno ramínko vám stačit nebude

Zaujal vás nový český projekt stejně jako nás? Už máte na ramínko zálusk? Chápeme, tomu nelze odolat. Ovšem měli bychom vás upozornit na to, že jakmile se mezi řadou manufakturních ramínek z Číny objeví jedno “pořádné rameno“ od Mekko, bude pohled do skříně nesnesitelný! Že by si jen pracovní košile zasloužila tak luxusní pověšení? To snad ne!

Naštěstí si můžete snadno pořídit masivní ramínko i na své sako, bundu, kabát, oblek… Postupem času se tak váš šatník stane lepším místem.

raminko-mekko-01

Tvarování dřevěných ramínek na sako a košile pomáhá prodloužit životnost vašeho oblečení. Foto: mekko-store.cz

Více fotek a informací: Web | Facebook | Instagram

Doporučujeme:

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.