Vyberte možnost Stránka

Problémy v posteli – Proč žena (ne)chce sex?

Problémy v posteli – Proč žena (ne)chce sex?
Rate this post

Máte doma krásnou babu, přesto vám to v posteli moc nefunguje. Jednou chce, podruhé dělá drahoty… Zjistěte, proč žena (ne)chce sex a čím je to podmíněno.

Obecně se tvrdí, že ženy chtějí sex mnohem méně než muži. Opravdu? 

Když se na to podíváme z druhé strany, podle čeho se vlastně určuje, co sex je a co už není. Existují různé druhy milostných hrátek – poznejte je a garantujeme vám, že se v tom, co žena v posteli chce či nechce, konečně vyznáte!

Muž: 20 minut sexu a dost. Žena: 20 – 60 minut sexu a chce ještě. Už víte, proč vám to nefunguje?

Obsah článku

Vždy chce jeden víc sexu

V jakémkoliv vztahu chce vždy jeden z páru více sexu. V takovém případě pak ten, kdo chce sexu méně ovládá (vědomě/nevědomě) toho více nadrženého. Často také dochází k tomu, že partner, jenž chce sexu méně, dostane nálepku “problém“ a očekává se, že si jej vyřeší.

V posledních 100 letech bylo provedeno téměř 600 věděckých výzkumů a studií, jenž se zabývaly sexuálním chováním mužů a stejně tak žen. V průběhu let se tak hodnotily především tyto parametry sexu – četnost, schopnost dosáhnout orgasmu, přítomnost libida, výše sexuální touhy apod.

“Alfou a omegou ženského prožitku sexu je rozvoj tzv. soft skills.“

To jsou ovšem “hard skills“ sexu, jenž jsou součástí pojetí sexuality zaměřené na výsledek. Studie tak hodnotí ženy, jako by jejich biochemie, anatomie i neurologie byly stejné – nejsou. Každý chlap s nějakým tím počtem zářezů na rámu dveří ví, že každá z jeho současných i bývalých milenek je jiná, zvláště pak v posteli.

proc-zena-nechce

Tři ženy, tři těla, tři rozdílné přístupy k sexu. Foto: Pinterest

Ženy, které se většinou chtějí zalykat pocitem splynutí, topit se v extatickém orgasmu a zářit na hony daleko vnitřní pohodou a štěstím, mají sex úzce spojený s emocemi, rovinou myšlení a spirituality. Tento fakt tak můžeme, my chlapi, uchopit a využít pro rozvoj sexuálních “soft skills“.

“Pocit vzrušení má stejnou hodnotu jako samotný orgasmus. Až toto muži pochopí, porozumí i tomu, proč žena (ne)chce sex.“

Proč si v sexu nerozumíte?

Mužský model sexu má lineární průběh, v němž zastupuje hlavní roli a cíl orgasmus. Ženy jsou při sexu “v kruhu“, v němž je orgasmus dán mírou vzrušení a vyvrcholení motivuje k nové chuti na další číslo. Tedy zatímco muž usíná, že by na to šla ráda znovu.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!