Vyberte možnost Stránka

Zvyšte svou potenci bylinkami. Účinky budete mile překvapeni

Zvyšte svou potenci bylinkami. Účinky budete mile překvapeni
Rate this post

 

Babky kořenářky měly spoustu práce odedávna. Dříve léčily jak lidi, tak zvířata, a ty, které svému řemeslu rozuměly, byly skutečně uznávané a vyhledávané. Na jejich radu nebo ošetření se čekalo i několik týdnů. A právě ony věděly mnohé i o zvýšení libida, potence. Za tímto účelem byl odedávna doporučován např. Kotvičník zemní.

Proč právě Kotvičník zemní

Zajímá vás, čím si právě Kotvičník zemní získal popularitu mezi lidmi už velmi dávno, a stále si ji udržuje? Nejznámější je bulharský Kotvičník zemní pro jeho velmi vysokou koncentraci látky protodioscin. Ta je důležitá zejména pro muže, ale i ženy po čtyřicítce. Postupně totiž u všech klesá tvorba testosteronu a estrogenu, a právě s tímto bylinka pomáhá. Kromě toho má ale i močopudné, antiseptické a protizánětlivé účinky.

Muži jej využijí ke zvýšení objemu svalové hmoty na úkor tuku, ke snížení vnitřního napětí i obnovení životní vitality a elánu.

Ženám pomůže ke zvýšení hladiny hormonu estradiolu, zmírnění negativních klimakterických příznaků, k potlačení nespavosti, napětí, depresí, návalů horka, proměn nálad a podrážděnosti. Je vhodný k užívání i při redukci tělesného tuku.

Maca pro váš výkonnější a vyšší výkon při práci i sportu

Další velmi dobře hodnocenou bylinkou je Maca. Posiluje imunitní systém, paměť, podporuje nárůst psychické i fyzické výkonnosti, zvyšuje výkon i vytrvalost. Má velký vliv na reprodukční zdraví. Pomáhá při impotenci mužů, frigiditě žen i neplodnosti. Právem je označována jako „peruánská modrá tabletka“. Jestliže budete efektivně cvičit, podpoří zdravý rozvoj svalstva a jeho posílení. Také přispěje k nárůstu fyzické i psychické výkonnosti, zvýší vytrvalost a výkon. Posiluje imunitní systém, paměť a snižuje míru stresu v těle.

Podívejte se na všechny informace k uvedeným bylinkám, a pokud nejste spokojeni s vaším zdravím nebo sexuálním životem, výkonností, nebo hubnete, vyzkoušejte je. Budete zaručeně spokojeni, jako mnozí uživatelé, kteří je užívali nebo užívají právě teď.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!